Skocz do zawartości
Forum

karolina2803

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia karolina2803

0

Reputacja

  1. Nie mam pojęcia, po prostu poleciła mi laser... czy jest to zabieg szkodliwy, są jakieś powikłania po tym?
  2. Witam, jakiś czas temu pani ginekolog stwierdziła u mnie nadżerkę. Poleciła usunięcie jej laserem. Na czym polega ten zabieg?
  3. Witam. Martwię się, ponieważ prawie tydzień spóźnia mi się okres. Końcem października dowiedziałam się że mam bakterie Coli w pochwie. W grudniu okres też się spóźnił, ale krwawienie nastąpiło, dzisiaj nadal czekam. Wykluczam ciąże. Czy te bakterie mogły wpłynąć na brak miesiączki i narobić szkód? Brałam leki, ale one nadal się utrzymują.
  4. skąd się biorą, jaki mają wpływ na zdrowie itp.
  5. Używam obecnie jakiś Ziaja, łagodny, wydaje się być w porządku. A czy ktoś mi powie coś na temat bakterii coli?
  6. Emulsje o niskim pH? na przykład Lactacyd? co innego panie polecają? Lactovaginal brałam przy nieco "łagodniejszych" problemach..
  7. Do ~Elllena : Nie, nie współżyje podczas leczenia, mój partner nie był badany, ale brał ze mną leki. Po wynikach badań brałam przez 5 dni antybiotyk doustny i około 10 dni dopochwowy, dodatkowo proVag i Iladian Direct Plus dopochwowy. Jednak dolegliwości nie mijają.
  8. Rzecz w tym, że brałam już antybiotyki, dopochwowo i doustnie ale nie widać żadnej poprawy, poza tym od bardzo długiego czasu leczę się na infekcje i grzybice..
  9. Witam. Z badań dowiedziałam się że w mojej pochwie są bakterie Coli... Czy ktoś tutaj miał z tym do czynienia? Jak to leczyć, jak długo? Jaki mają one wpływ na organizm?
  10. Witam ponownie. Według ostatnich wyników badań dowiedziałam się że w pochwie mam bakterie coli... Czy leczenie tego jest trudne? Czy da się jakoś sprawdzić czy są również u mojego chłopaka?
  11. Ja aktualnie używam Lactacyd ale po tym mam zamiar wypróbować właśnie Białego Jelenia, próbowałam używać zwykłego Białego Jelenia w kostce ale miałam wrażenie że wysusza, ale to może tylko moje wrażenie..
  12. Co sądzicie o używaniu szarego mydła (Biały Jeleń) na infekcje intymne?
  13. chyba tak.. PS. Co sądzicie o Iladianie dopochwowym? Kupiłam na zmianę, bo dotychczas używałam Lactovaginal i InVag. I efektów po Iladianie nie widzę a mam wrażenie że jest jeszcze gorzej
  14. W marcu miałam robioną cytologię, wyniki były w normie, w sensie że to badanie nie wykazało niczego groźnego, wszystko w normie. Brałam już mnóstwo leków, maści. Ciągle stosuje ProVag, Iladian dopochwowo... i nic :(
  15. Dziękuję że Panie odpowiadają. To jest dla mnie naprawdę bardzo kłopotliwe, ponieważ pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło w marcu tego roku i od tamtego czasu ciągle mam z tym problem..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...