Skocz do zawartości
Forum

Karolina211992

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gorzów Wlkp.

Osiągnięcia Karolina211992

0

Reputacja

  1. Witam Cię i Julię gorąco. Pisałam do Ciebie na meila, bo poznałyśmy się na tym forum w 2012 roku. Mój Bartek zaczął mowić przed 3 rokiem życia. Różnica jest spora od pasa w dół, teraz jedziemy do ortodonty z zębami bo jest asymetria. Powiedz jak radzi sobie Julia? U nas wykryto podczas rezonansu zespół Arnolda Chiariego, a tak ogólnie rozwija się dobrze, wiadomo jest spowolniony z powodu przerostu kończyn. Nic ni wiadomo co dalej?? My jezdzimy na kontrole i lekarze nic nie moga dalej zrobic. Nie wiedza czy to sie wyrówna czy bedzie tak jak jest, nie wykluczaja ze moze sie pogorszyc. Pozdrawiam
  2. Witam serdecznie wszystkich rodziców. Pisałam tu w 2012 r. Mój synek ma obecnie 6,5 lat urodził się z połowiczym przerostem ciała (od włosów na głowie po same stopy) od góry do pasa różnica nie jest aż tak duża, ale niestety na udach jest różnica 5 cm, krótsza 2 cm( a była 3cm), stopa o 1 cm krótsza. Jeździmy do tej pory na kontrole, ale do tej pory mieliśmy serie badań, nawet robione były w Anglii i Wlk. Brytanii, które sa wszystkie dobre. Nie ma żadnego przypisanego zespołu, nie jest to również choroba genetyczna. Na dzień dzisiejszy lekarze nie wiedzą co dalej, mówią również, że albo asymetria się wyrówna, albo będzie tak jak do tej pory, nie wykluczają tego, że może się pogorszyć. Syn rozwija się dobrze, jedynie jest trochę spowolniony przez nóżkę. Miał 3 rezonanse w jednym wyszło zespół Arnolda Chiariego. Drodzy rodzice proszę o kontakt, we 2 raźniej a tak to nie wiem co dalej robić.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...