Skocz do zawartości
Forum

ka1997milka

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Siedlce

Osiągnięcia ka1997milka

0

Reputacja

  1. Witam mam problem w związku jestem z chłopakiem od 2 lat . Na początku było doskonale , rozumieliśmy się itp a teraz... ? Teraz jest do niczego :( chodzimy razem do szkoły spotykamy sie codziennie w szkole i w weekendy , czuje ze dla mnie czegoś jest mało w tym związku . Wiem ze mój chłopak chciałby chodzić z kolegami na imprezy , na piwo itp a ja jemu tego dosłownie zabraniam bo jestem chorobliwie zazdrosna . W czerwcu tamtego roku zerwałam z nim , poniewaz dowiedziałam się ze pojechał na impreze z koleżanka , po czym dowiedziałam sie pozniej ze ten ktos co mi o tym powiedział zartował i mnie oszukał , musiałam wszystko odkręcac , udało nam sie powrócim do siebie i tak do dzis... Mam często mysli o zerwaniu , ale gdybym to zrobiła to załowałabym tego bo Go naprawde kocham i ciężko mi jest gdy go chociaz przez chwile nie ma przy mnie . Codziennie za nim tęsknie . Mówi mi ze gdy sie kłocimy i wyskakuje z tekstem o zerwaniu to nie moze myslec o wspólnej przyszłosci . Nie wiem czemu tak jest , pomózcie ;(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...