Skocz do zawartości
Forum

juulia777

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Częstochowa

Osiągnięcia juulia777

0

Reputacja

  1. Czasem tak jest że jak widzimy coś co jest dla nas przyjemne przechodzą nas ciarki czy inne doznania . Tak działają nasze zmysły więc myślę że to nie jest nic dziwnego a na każdego działa coś innego :)
  2. Nie jest to reguła co napisałam ale często się spotykam z tym wśród znajomych . To zależy co ma się na myśli mówiąc że dziewczyna jest problemowa lub ma zaburzenia jak napisałeś . Dla Ciebie coś może być problemowe w dziewczynie a dla kogoś innego już niekoniecznie :) poza tym na początku znajomości każdy się stara i nie ujawnia swoich wad
  3. Tak jak radzą inni napisz wprost co u niej , możesz napisać że Ci jej brakuje i chciałabyś odnowić waszą znajomość . Jeśli będzie odzew z jej strony to znaczy że i ona nie zapomniała o waszej przyjaźni . Swoją drogą miałam bardzo podobną sytuację . Miałam przyjaciółkę z która siedziałam w ławce od pierwszej klasy , potem dwa lata mieszkalysmy razem na studiach , niestety na 3 roku nasze drogi się rozeszły . Ona nie akceptowala mojego chłopaka a ja stałam za nim . Nie umiałysmy tego pogodzić . Po 4 latach napisała mi życzenia na urodziny . Wyznała w nich że tęskni i chciałaby odnowić naszą przyjaźń i się udało:) także wystarczy podjąć jakieś kroki i czekać na reakcje drugiej strony
  4. Generalnie zauważyłam jedna rzecz . Mężczyzna zawsze kocha bardzo ta która traktuje go często źle , taka której ciągle musi ustępować , której nie potrafi do końca zdobyć a jak odejdzie kocha ja często jeszcze bardziej i tęskni . A jak dziewczyna dba o związek, nie robi pod górkę to często facet odchodzi bo to i tamto . Mężczyźni jednak mają naturę zdobywcy ....:)
  5. Myślę że powinnaś udać się do psychologa . Mi to wygląda na jakąś nerwicę lękowa ale nie jestem specjalistą więc nie chce stawiać diagnozy . Jednak to co piszesz to musi źle wpływać na jakość Twojego życia więc powinnaś pójść do psychologa .
  6. Myślę że w Twoim przypadku potrzebna jest konsultacja z lekarzem ale jeśli mogę się wypowiedzieć na temay wagi to czy rzeczywiście Twoim zdaniem wychudzony człowiek jest bardziej atrakcyjny ? Moim zdaniem tylko zdrowo wyglądająca sylwetka jest atrakcyjna , wszelkie odstępstwa od normy niestety nie wyglądają dobrze. Jak widzę bardzo chuda dziewczynę , taka która najprawdopodobnie ma anoreksje jest mi jej żal, bo wygląda na chorą. ... Czy nie lepiej gdybyś zaczęła jeść regularne i zdrowe posiłki a do tego sport 3 razy w tygodniu ?myślę że Twoja sylwetka wyglądałaby wtedy bardzo atrakcyjnie i Twoje zdrowie by na tym nie ucierpialo. Czy chciałabyś aby Twoja córka podczas dorastania widziała to jak sama siebie zadreczasz a potem być może postępowała podobnie ?
  7. Ja uważam że absolutnie nie powinieneś nikogo ranić ! Pamiętaj że osoba która rani traci dwa razy więcej niż raniona. Takie jest moje zdanie , ponieważ każdy normalny człowiek dostrzega po czasie krzywdy które wyrządził i żałuje tego , druga sprawa jestem zdania że istniej pewną sprawiedliwość i to co dajemy innym wraca do nas .
  8. Desperackie szukanie nie jest zbyt dobra metodą na szukanie miłości ale siedzenie i czekanie aż sama przyjdzie również nie da żadnych efektów ;) Przede wszytskim staraj się jak najczęściej wychodzić i spędzać czas w.miejscach gdzie obracają się kobiety . Jeśli jakaś szczególnie Ci się spodoba zagadaj , staraj się poznać a potem może jakaś randka . Jak napisała roshen kobiety uwielbiają komplementy i flirt :) stanowczo odradzam narzucanie się
  9. MrSpock myślę że swoją wypowiedzia grubo przesadzasz . Jaka prostytucja ?to że mężczyzna zapłaci za kobietę to świadczy o nim że jest facetem który potrafi się zachować ale na pewno że kobieta jest prostytutka . Poza tym ona mu nie kazała płacić tylko zaproponowała wspólny wyjazd. Myślę że musisz mieć bardzo źle doświadczenia z kobietami skoro masz tak skrajne podejście do tego tematu . Mam nadzieję że autor nie weźmie sobie Twoich opini i rad do serca bo inaczej czeka go długa długa samotność . Nie uważam że facet musi płacić za wszystko ale jeśli on by mnie zaprosił to naturalne że jeśli zapłaci będzie miło , jeśli ja zaprosze to też mogę zapłacić bo w końcu ja zaprosilam . Takim podejściem jak jest opisane wyżej daleko nie zajdziesz w relacjach z kobietami .
  10. Uważam tak jak inni że wkopałas się niezłe bagno .... Jak sama piszesz jesteś młoda a już stalas się kura domowa ....to przykre , zamiast cieszyć się życiem , realizować się Ty zajmujesz się cudzymi dziećmi i jeszcze musisz znosić była żonę partnera . Dziwi mnie tylko to że po tym jak odeszła od rodziny oni jeszcze ja lubią i dążą do kontaktu . Ja też mam macoche i mimo iz jak byłam mała bardzo się starała nigdy jej nie pokochałam jak matkę bo mam swoją która jest dla mnie najważniejsza i jedyna a tamta była i jest dla mnie ciocia. W tym wypadku pewnie jest podobnie dzieci mają swoją mamę i nieważne jaka jest ....matka to matka .....co innego jeśli umiera to być może dziecko może pokochać inną matkę która się nim opiekuje . A co jeśli była żona zechce wrócić ?w końcu ma poparcie rodziny i dobre relacje mimio tego co zrobiła . Zastanów się jak długo wytrzymasz takie coś
  11. Twój chłopak chce Cię zamknąć w złotej klatce ...dosłownie ! Myśli że będziesz szczęśliwa i będziesz czuła się ważna a tymczasem on robi z Ciebie więźnia . Przecież jesteś dorosła masz prawo robić to na co masz ochotę a tym bardziej jeśli nie robisz nic złego bo spotkania ze znajomymi to chyba nie przestępstwo a wręcz każdy normalny człowiek ich potrzebuje. Moim zdnaiem on chce Cię kompletnie zdominować i decydować co możesz robić . Ja osobiście nie mogłabym być w takim związku. Musisz jak najszybciej z nim pogadać i postawić sprawę jasno że Ty potrzebujesz trochę przestrzeni dla siebie , znajomych i nawet czasem samej wrócić do domu . Inaczej się udusisz w tym związku i stracisz znajomych bezpowrotnie .
  12. Moim zdaniem grubo przesadzasz pisząc że ona leci na kasę :/ Nie wiem skąd taki wniosek ?ona szuka towarzysza jak pisałeś więc bardzo wątpię że chce bys płacił za nią . Poza tym jeśli uważasz że tak jest za drogo nawet żeby płacić tylko za siebie zaproponuj jej coś innego , spacer , kawę i cistko . Jeśli chce się spotkać to się zgodzi. może ona ma więcej pieniędzy i dla niej to nie duży wydatek , poza tym skąd na wiedzieć na co Cię stać skoro nawet się nie znacie dobrze . Nie wiem dlaczego faceci są tacy wrażliwi i tak szybko oceniają kobiety że lecą na kasę? Ostatnio zaczął do mnie pisać taki chłopak na fb tak sobie na luzie pisaliśmy , okazało się że ma pasje taka że tworzy muzyke i zaczęłam go podpytywac o to tak żeby czuł że mnie to interesuje co robi a on po tym jak go zapytałam czy na tym zarabia czy coś w tym stylu napisał mi że widzi iz jestem kobietą którą interesują pieniądze i szukam faceta który zapewni mi byt . Zatkało mnie wtedy ...nawet nie miałam miałam planach z nim randki a co dopiero zostawać jego utrzymanka. Ehh i tak się zakończyła znajomość mimo iz zrozumiał co palnął :)
  13. Bez urazy ale po Twoich wypowiedziach czuć że nie odejdziesz , a na pewno jeszcze nie teraz bo widocznie niedostatecznie dał Ci w kość i chcesz zmarnować więcej czasu. Próbujesz znaleźć dla niego usprawiedliwienie, szukasz powodu przez który się zmianil a może on jest złym i agresywnym człowiekiem , ma słabość do używek i tyle a Ty myślisz że on nagle się zmieni z powodu miłości czy innych. Otóż nie . Napisałaś tutaj bo chcesz się wyzalic to zrozumiałe ale po co Ci te rady jeśli nadal myślisz że skończy się jak w bajce .
  14. Jeśli będziesz interesujący sam dla siebie tzn będziesz miał jakieś pasje, realizował je , opowiadał o nich innym (ale bez zamęczania ) i będziesz osobą która wierzy w siebie, zna swoją wartość to nie będziesz potrzebował zainteresowania innych a i może inni zaczną Cię podziwiać . Narzekania na siebie i brak wiary na pewno Ci nie ułatwi tego
  15. W pewnym wieku ciężko znaleźć koleżanki jeśli się ich nie ma z dawnych lat . W szkole te znajomości jakoś same się nawiązują i trwają , gorzej jak się już jest dorosłym i nie ma się kontaktu z kobietami jak np Ty kiedy w pracy masz samych mężczyzn. Myślę że jedyna receptą jest działać samej i szukać . Musisz wyjść do ludzi tam gdzie obraca się dużo kobiet . Dobrym punktem zaczepienia są jakieś zajęcia sportowe ja np swoją obecna najlepsza koleżankę poznałam na zumbie i sama do niej zagadalam :) Dobra opcja to jakieś kursy np językowy lub typowo o tematyce kobiecej . Nie mogę tu doradzić jakie ponieważ nie wiem czym się interesujesz . Przyjaciół może na siłę się nie pozna ale za to koleżanki przy odrobinie zaangażowania i działania już tak :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...