Skocz do zawartości
Forum

Justyna731

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia Justyna731

0

Reputacja

  1. A co z elektryzującymi się włosami? Używam odżywki po każdym myciu. Jednak po szesaniu włosów szczotką lub grzebieniem jeszcze bardziej się elektryzują.
  2. Przyjrzałam się moim wypadającym włosom. W większości są to włosy z cebulkami. Codziennie myję włosy, może to przez to także tak wypadają mi włosy. Moja koleżanka tak namiętnie rozczesuje włosy a wypadnie ich może tylko z kilka. Może to ja źle rozczesuję lub mam źle dobraną szczotkę. Teraz jak sobie przeanalizowałam, to wydaje mi się, ( i mama też tak mówi) że za bardzo ciągnę włosy czesząc je. Jakieś inne szczotki polecacie poza Tangle Teezer?
  3. Używam odżywki po każdym myciu. Postaram się przyjrzeć moim włosom. Myję je codziennie, może dlatego tak się dzieje, ale niektóre włosy aż unoszą się do połowy głowy,bo się tak elektryzuję. Wyczytałam przed chwilą, że dobra jest szczotka drewniana. To prawda?
  4. Mam 14 lat. Najczęściej wiążę włosy w kucyka. Zauważyłam ostatnio, że wypada mi bardzo dużo włosów. Co robić, aby mieć te włosy mocniejsze, jakich szczotek używać i co jeść. Mam jeszcze jedno pytanie. Moje włosy się elektryzują i puszą. Jak je okiełznać?
  5. Zapomniałam o jednym. Rzadko rozpuszczam włosy. Najczęściej wiążę je w kucyka. Po rozczesaniu włosów zbieram je w kucyk, jednak wymagają pewnej poprawki, ponieważ okropnie mi się zwijają. Inne dziewczyny potrzebują szczotki tylko do rozczesania włosów, a później nie mają takich problemów jak ja. Szczotka z poprzedniego mojego komentarza jest niewygodna (ponieważ ciągnie) do rozczesywania tego zebranego kucyka, więc używam cienkiej szczotki mojej mamy do modelowania. Ma takie ostre włokna? (nie wiem jak to nazwać) i podejrzewam, że to też może negatywnie wpływać na moje włosy. Jakiej szczotki używać, abym mogła pogodzić i rozczesywanie i spinanie kucyka?
  6. Mam taką szczotkę. Czy ona jest zła? Zazwyczaj jak rozczesuję włosy, to trochę je ciągnę, ponieważ w żaden inny sposób nie mogę rozczesać włosów tą właśnie szczotką. Teraz "przerzuciłam" się na grzebień, rozczesuję włosy kiedy są mokre, ale bardzo delikatnie. Od grzebienia elektryzują mi się włosy. Muszę z tego zrezygnować, bo rozczesywanie włosów na mokro szkodzi im. (włosy są bardziej delikatne, tak wyczytałam)
  7. Jak odróżnić miłość od zauroczenia? Może to trochę dziwne, że pytam w tak młodym wieku (14 lat), ale chcę wiedzieć na przyszłość.
  8. Włosy mam dłuższe niż ramiona, są raczej falowane. Trochę ciężko się rozczesują :/
  9. Jestem w okresie dojrzewania. Chciałabym się zapytać, czy częste mycie włosów szkodzi im? Dodam jeszcze, że mam przetłuszczające się włosy ze skłonnością do łupieżu. Próbowałam mnóstwo szamponów, tak, abym mogła przy nich myć włosy co 2 dni, lecz miałam baardzo tłuste włosy i muszę teraz myć codziennie. Do tego zauważyłam, że bardzo dużo włosów mi teraz wypada? Jak o nie dbać? Zaznaczam, że mam długie włosy - jakiej szczotki używać, odżywek, szamponów oraz proszę o odpowiedź na moje pytanie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...