Skocz do zawartości
Forum

janetka342

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bydgoszcz

Osiągnięcia janetka342

0

Reputacja

  1. Witaj nie pisalam wszystkikego nie moge nigdzie wyjsc bo syn ma na tle pepsi fobie jak mu nie dam pieniedzy to mnie szarpie i wyzywa oraz ubliza na ulicy zaczepia dziewczyny potrafi w twarz napluc nieznajomej juz kilka razy tak zrobil nie panuje nad emocjami Wzielismy go na wczasy to zucil zapiekanka pare bo mu pepsi nie kupilam drugiej . syn potrafi wypic 5 szklanek wody odrazu nie jest tak jak ktos mysli on nie moze isc do sklepu bo zaraz bierze pepsi z polki potem wypija2 litry i wymiotuje w sklepie mielismy juz z nim przypadek nie jeden. Jak bylam na dniu matki z synem w szkolena uroczystosci mlodszego syna to dostal ataku zaczal rzucac krzeslami i mnie szarpac pogotowie musielismy wzywac on nie lubi skupisk ludzi dziecko autystyczne i shizofreniczne
  2. Mam pytanie na depresje choruje od 11 lat leczylam sie wczesniej ,mialam psychoterapie wraz farmoterapia . Bylo ok a teraz czuje sie znowu dobita nic mi sie niechce wmawiam sobie cos czego nie ma . Czuje sie taka jakas inna nic mi sie niechce bym lezala .obwiniam meza za to ze on ciagle pracuje a ja wszystko musze sama robic zajmowac sie dziecmi domem a on mi nie pomaga .Pomimo tego ze pomaga jak tylko moze .Mam syna niepelnosprawnego w tym jeszcze coreczke 15 mc ma jest oczkiem w glowie. Moim ale jest problem bo nie moge wyjsc nigdzie z synem niepelnosprawnym bo mnie szarpie na ulicy skacze itd. Syn choruje od wczesnego dziecinstwa . Dlatego nie wychodze jedynie jak maz ma wolneto idedosklepu czy cos. Tez od 2 lat nie wyjezdzamy nigdzie z mezem na wakacje ze wzgledu na syna . Nie wiem co mam robic czuje sie dobita . Wkrecam sobie bzdury ze maz ma inna itd. Wcale tak Nie jest. Czy to jest nawrot depresji ??
  3. Witam ja po zdaniu prawa jazdy ,nie miałam lęku dopiero lęk mi przyszedl gdy miałam kolizje od tego czasu boję sie jeździć autem najgorzej boje sie tirów jak widze za mna tira na głównej drodzto serce mi wali i wtedy dostaje lęk .Myślę że musisz pokonać lęk.
  4. Witam czy druga kreska na tescie ciemna oznacz ciaze mnoga??
  5. Witaj ja na nerwicę zachorowalam 6 lat temu i dopiero po tych 6 latach odeszła odemnie teraz jestem zadowolona bardzo miałam psychoterapię i do tego leki udało mi się wyjść nie mam ataków jak dotąd udało mi się wyjść z tej choroby po prostu nie wmawiaj ze jesteś chory żyj każda chwilą po prostu musisz panować nad chorobą. Życzę tobie oby ci się udało trzymam kciuki. Pozdrawiam
  6. Witaj miałam escitalopram i powiem że jest super lekiem nie dającym żadnych skutków ubocznych bralam go przez 6 MC,jestem zadowolona wręcz pozbylam się nerwicy od pół roku nie biorę żadnych leków ten lek mnie uzdrowił wręcz teraz nie myślę już o nerwicy i depresji żyję każdą chwilą. :-)
  7. janetka342

    Leczenie nerwicy

    Witaj ja choruję na zaburzenia nerwicowo lękowe od 5 lat pomógł mi pramolan ,a teraz przyjmuje escitalopram actavis jestem z niego zadowolona nie mam atków lękowych ani lęków żyję normalnie do tego radziłabym siostrze psychoterapię i udanie sie do psychiatry pozdrawiam gorąco i życzę powrotu siostry do zdrowia
  8. janetka342

    Leczenie nerwicy

    Witaj ja choruję na zaburzenia nerwicowo lękowe od 5 lat mi pomógł pramolan a teraz przyjmuje escitalopram actavis jestem z niego zadowolona nie mam atków lękowych ani lęków żyję normalnie do tego radziłabym tobie psychoterapię pozdrawiam gorąco i życzę powrotu do zdrowia
  9. Witam was kochani jestem w żałobie jak pozbierać się po stracie kochanego ojca!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...