Skocz do zawartości
Forum

Jagna87125

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia Jagna87125

0

Reputacja

  1. Basia131, myslę, że najlepiej w sklepie internetowym, bo nie wiem czy jest dostepna stacjonarnie. Ewentualnie możesz popytać w sklepach z kosmetykami naturalnymi.
  2. Ja na swoje niesworne kręcone włosy nakładam odżywkę O'herbal . Bardzo fajna odżywka na bazie naturalnych składników. Nie obciąża moich włosów i ułatwia rozczesywanie.
  3. Jagna87125

    ogrzewanie

    Ja ostatnio wymieniałam ogrzewanie. Ogrzewanie piecem węglowym na ogrzewanie gazowe. Trochę się boję, jakie wysokie będą przychodzić rachunki, ale na pewno taki typ pgrzewania to wygoda.
  4. A jakie lakiery (tzn. jakiej firmy) polecacie do hybryd?
  5. Jagna87125

    Czym zasłonić okna?

    Ja mam rolety i nie wyobrażam sobie inaczej, ponieważ moja sypialnia jest od strony południowej i zawsze jest tam bardzo jasno. Dzięki roletom mogę stopniować sobie światło i nad ranem nie budzi mnie śłońce
  6. Zrób test, a aby mieć pewność stu-procentową idź zrób sobie badania z krwi.
  7. Energetyków nie powinno się pić codziennie. Po pierwsze, duża ilosć kofeiny,któa występuje w energetykach działa odwadniająco. Nie polca się picia tego typu napojów zwłaszcza wysokociśnieniowcom i kobieta karmiącym piersią. Oczywiście piszę w kontekście regularnego spożywania. Jednorazowe spożycie niczym nie grozi, jak również picie tego"raz na czas".
  8. Wiele jest sposobów na pozbycie się zakwasów, ale chyba najbardziej popularnym jest gorąca kapiel. Rozgrzane pod wpływem ciepła mięśnie szybciej się regenerują.
  9. W połączeniu z odpowiednią stylizacją nawet trampki mogą być seksowne.
  10. Ja na ślub cywilny zdecydwałabym się na jasną sukienkę do kolan
  11. Być może masz uczulenie na Elastan, który używany jest do tego typu odzieży, aby zapewnić dobrą rozciągliwość.
  12. też znam sposób z żelazkiem.
  13. Myślę, że nawet wybielanie u denstysty nie jest bezpieczne dla naszego szkliwa i ogólnie żadna metoda wybielania zębów taka nie jest. Ja swego czasu uzywałam specjalnych plastrów wybielających to potem długo borykałam się z problemem nadwrażliwości zębów.
  14. Wyjście z domu to najprostszy sposób, by kogoś poznać.
  15. ja też uwazam, że z takich przerw od związku to nic dobrego nigdy nie wyjdzie. Moim zdaniem przerwy się robi się wtedy, kiedy się nie chce tego ciągnąć dłużej, a jednocześnie nie umie powiedzieć prawdy prosto w oczy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...