Skocz do zawartości
Forum

ja2244

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia ja2244

0

Reputacja

  1. Po każdym stosunku mam parcie na pęcherz.Ale nigdy nie piecze mnie ani nie boli przy oddawaniu moczu. To takie uczucie jakby coś od środka uciskało pęcherz. Co to może być? Czy ktoś z was ma podobny problem? Proszę o rady.
  2. Dzień dobry Biorę tabletki anty (mercilon) od roku. Dwa miesiące temu pojawiło się u mnie plamienie w czasie brania tabletek. Lekarz powiedział mi, że czasami tak się zdarza. Jednak dzisiaj czyli 2 miesiące od tamtego zdarzenia plamienie pojawiło się znowu. Czy jestem nadal zabezpieczona przez tabletki?
  3. Od roku borykam się z nawracającym zapaleniem pęcherza moczowego. Występuje ono po każdym współżyciu. Robiłam kilka posiewów i wszystkie były jałowe. Badania robił też mój partner i wszystko jest ok. Stosowałam wiele metod wit. c, żurawina, dużo wody i wiele innych metod. Nie pomaga nic. Ostatnio rozmawiałam z lekarzem rodzinnym na temat szczepionki uro - vaxom. Powiedział mi, że mogę spróbować. Moje pytanie brzmi: Czy ktoś z was ma lub miał taki problem? Czy stosowałyście tą szczepionkę i jaki był jej efekt? Proszę o rady:)
  4. Dzień dobry. Chciałam zapytać na czym dokładnie polega przypadłość młodych mężatek. Skąd biorą się dolegliwości związane z pęcherzem po stosunku? Czy jest to efekt otarć cewki moczowej i ścianek pochwy? Czy raczej powodem jest obicie pęcherza podczas stosunku? Jak można zapobiegać tej przypadłości?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...