Skocz do zawartości
Forum

insomnia1234

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia insomnia1234

0

Reputacja

  1. Dziś rano wykonałam test ciążowy, wynik wyszedł negatywny, jednakże nie wiem czy może on być wiarygodny... Przyjmuję od 3 miesięcy antybiotyk z grupy tetracyklin. Czy mógł on zakłamać wynik testu ? Cały czas nie mam miesiączki, dziś popołudniu dostałam bardzo lekkiego brązowego plamienia... Czy mam się czego obawiać? Nie wiem czy przerwać stosowanie antybiotyku...;/
  2. Dziękuję za odp, więc to pewne, że nie odczuwam "wczesnych objawów ciąży"?? Czuję też inne objawy mojego organizmu, oprocz bolu jajnikow : np rozdraznienie, ciagla sennosc, czestsze oddawanie moczu... Nie wiem czy popdama juz w paranoje, czy jest to mozliwe....
  3. Mam 20 lat. Czesto w polowie cyklu czuje mocne klucie jajnikow (przyjelam to za normalny objaw jajeczkowania), jednakze od prawie tygodnia czuje niemalze codziennie bol jajnikow... Czy jest oznaka jakiejs choroby czy tez moze to byc bardzo wczesny sygnal ciazy ??? Odbylam stosunek seksualny dzien przed jajeczkowaniem oraz takze po nim (moj partner byl zabezpieczony prezerwatywa, \\*konczyl na zewnatrz\\*... Co moze oznaczac klujacy bol jajnikow?? Najczęściej jest to ból lewego jajnika.
  4. Odbyłam stosunek dzień przed jajeczkowaniem (następnego dnia po stosunku, czyli dziś, bolą mnie jajniki, jestem w 14 dniu cyklu), jednakże mój partner użył prezerwatywy... Czy istnieje możliwość zajścia w ciąże po mimo faktu, zastosowania antykoncepcji ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...