Skocz do zawartości
Forum

Ilonka936

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Będzin

Osiągnięcia Ilonka936

0

Reputacja

  1. Witam. https://forum.abczdrowie.pl/forum-zdrowie/1348322,wyniki-badan-rok-po-usunieciu-gruczolaka-z-przysadki-mozgowej Podaję link do mojego wcześniejszego postu, ponieważ będzie to nawiązanie. Odebrałam dziś wyniki, brałam kolejny lek na obniżenie cholesterolu, po 9 dniach zażywania leku postanowiłam zrobić badania, oto wyniki: ALAT - 210 Cholesterol cał. - 415 Triglicerydy - 1860 !!! Skąd taki nagły wzrost, jestem załamana. Czy ja reaguje na leki odwrotnie?
  2. A ja postawiłam na naturalność. Co roku od samego rana nakładałam na siebie przeróżne cienie, szminki.... Jednak tym razem wzięłam wolne, wstałam rano, wypiłam zieloną herbatę. Mam problemy skórne (niedoczynność tarczycy), dlatego wzięłam długą kąpiel z dodatkiem soli oraz oliwki, zrobiłam peeling z kawy. Następnie zajęłam się twarzą. Wyregulowałam brwi oraz obficie ją nakremowałam. Pozwoliłam sobie na godzinkę dla umysłu, kosmetyki się wchłaniały podczas, gdy ja słuchałam ukochanej muzyki. Następnie umyłam włosy oraz naniosłam na nie odżywkę z żółtek, mleka oraz miodu. Po spłukaniu pozwoliłam im wyschnąć naturalnie. Odwdzięczyły mi się, ułożyły się zjawiskowo, dokonałam minimalnych poprawek. Przed wyjściem naniosłam jedynie korektor pod oczy oraz delikatnie podkręciłam rzęsy. Było cudownie, kameralne spotkanie ze znajomymi. Miło było wreszcie NIE usłyszeć, dlaczego jesteś taka blada? Weszłam w Nowy Rok z wielką dawką optymizmu, że nareszcie będzie lepiej. I życzę tego wszystkim. Ale przede wszystkim fundamentu, który sprawia, że wszystko jest piękniejsze - ZDROWIA !
  3. Witam, mam pytanie czym różni się HTZ od tabletek anty? 2 lata temu przeszłam operacje usunięcia gruczolaka z przysadki, nie miesiączkuje od 2 lat. Jedni lekarze mówią, ze powinnam brac HTZ, ale gdy idę po receptę to dostaję ją na tabletki anty., wracam do pierwotnego lekarza, który mówi mi, że nie o to mu chodziło, idę po raz kolejny i koło się zamyka. Dodam, że mój cholesterol wynosi 400 , a trójglicerydy 1250 , do tego bardzo wysokie próby wątrobowe, brak apetytu, senność, drętwienie rąk. Załączam ostatnie wyniki. Jednak moje ostateczne pytanie brzmi...co powinnam brać? Bo jestem bezsilna.
  4. Właśnie dzwoniła do mnie pielęgniarka z mojej przychodni, robiłam badanie na mocz i kreatynine. Kazała mi jak najszybciej biec do lekarza. A więc biegnę !
  5. Hydrokortyzon przez 6 miesięcy po operacji, skończyłam jakieś 1,5 roku temu.
  6. Na czczo. Za każdym razem są coraz gorsze ;( już zaglądam w linka.
  7. Dzień Dobry. Piszę, ponieważ już nie wiem co robić. Dodam, że we wrześniu w roku 2012 przeszłam operację usunięcia gruczolaka z przysadki mózgowej. Dodaję moje ostatnie wyniki badań, czy to może być związane z kolejnym nowotworem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...