Skocz do zawartości
Forum

hanka123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia hanka123

0

Reputacja

  1. Shera, nie zazdroszczę sytuacji :( Jeśli seksuolog odpada, to może spróbuj podać mu jakiś suplement dostępny w aptece bez recepty? Tylko wybierz coś co działa długotrwale – np. Permen. Albo pogadaj z aptekarzem to coś Ci poleci. Bo chyba chodzi tutaj o to, by podnieść mu libido, skoro z erekcją nie ma problemu…A Ty się ostatnio nie zmieniłaś? Nie przytyłaś, nie zaniedbałaś?
  2. Masturbacja nie powinna być przyczyną Waszych problemów. No chyba, że myślicie, że masturbacja jest fajniejsza od seksu przez co podczas zbliżenia macie wrażenie, że stosunek nie da Wam tyle rozkoszy co masturbacja i nie możecie wejść w stan podniecenia. Tak czy siak, polecam kupić Liderin i mieć go pod ręką. Weźmiesz taką porcję i nie będziesz miał problemu z erekcją podczas zbliżenia.
  3. Podpisuję się pod opinią Khaleesi - takie serki to często zbiorowisko cukru i chemii, dlatego lepiej z nimi nie przesadzać. Poczytaj co tam mają w składzie. Dziecku lepiej podać jogurt/serek naturalny w jakiejś formie zjadliwej dla nich - czyli np. jogurt naturalny z przecierem owocowym. Lepsze to niż pseudo serki owocowe. Porównaj skład takiej chociażby Jogobelli, a serka Bielucha. Ten pierwszy to zbiór E, który na pewno nie jest dobry dla dziecka, a drugi to czysty nabiał. Sama wybierz co lepsze dla Twoich dzieciaków.
  4. hanka123

    Najlepsze śniadania

    Ulubione śniadanie? Zjedzone na spokojnie! Nie cierpię jeść w biegu. Kocham delektować się jedzeniem. Moje dwa jesienne faworyty: Jajecznica z duszonymi kurkami na maśle. Kromki świeżego (najlepiej jeszcze ciepłego) chleba alpejskiego posmarowane naturalnym serkiem (koniecznie Bieluchem) z plasterkiem grillowanej cukinii.
  5. Ja bym poszła w stronę różnorodnych sałatek albo ciekawych past na kanapki, np. tuńczykowych, jajecznych itp. Omlet to dobry pomysł, podobnie np. placuszki z cukinii albo plastry cukinii w przyprawach albo frytki z cukinii (w ogóle cukinia to świetne warzywo :D), polecam także pasztet z cukinii - zdrowy i pyszny. Ale to raczej na kolacje. Na śniadanie musli, owoce z jogurtem naturalnym (polecam "bieluch" mi najbardziej smakuje ze wszystkich naturalnych), warzywa pokrojone w paski (marchewka, ogórek, seler). Na kolacje możesz też zjadać dietetyczną tortillę. Albo jajka faszerowane - trochę więcej pracy przy nich, ale możesz zrobić więcej i mieć na następy dzień np. na śniadanie.
  6. hanka123

    Kubek termiczny

    Mogę polecić kubki firmy Aladdin kosztują nieco więcej, niż takie które się widuje w supermarketach, ale i są zdecydowanie lepszej jakości. Używam takiego od jakiś dwóch lat - nie przecieka, nie śmierdzi i wygląda ładnie.
  7. hanka123

    Co na śniadanie?

    Banan, jabłko, winogrona, kiwi (+/- inne, sezonowe owoce, które lubisz) zalane serkiem np. waniliowym Bieluchem (takie pół gęste są najlepsze), czasem dodam płatki, czasem wiórki kokosowe. Na szybko, zdrowe, smaczne i bardzo zapychające. :)
  8. Formy przed użyciem powinno się "wypalić", by zabić szkodliwe substancje. Tak przynajmniej słyszałam. Ja np. na babkę mam taką formę Scanpana i ona jest wcześniej w produkcji wypalana, więc w domu już nie trzeba tego robić. Teraz to chyba większość tak jest robiona. Jeśli chodzi o funkcjonalność takiej formy, to według mnie, te formy są lepsze od tradycyjnych. Ciasto się nie przypala i łatwo wyjmuje. I zapach silikonu nie przechodzi do ciast.
  9. Zagęszczacze, barwnik E141...nie są to składniki, których szukam w jogurtach. Składy mnie nie zachęcają, preferuje jednak jogurty w pełni naturalne, których (niestety) niedużo na naszym rynku. A skąd pytanie o składy?
  10. Dzięki wielkie za wskazówki. :) Twarożku Emilii nigdy nie widziałam w sklepie, nie jest to przypadkiem coś regionalnego? Koleżanka od której mam dietę poleciła mi naturalnego lekkiego Bielucha, podobno smaczny i zdrowy. Będę szukać w sklepach i tego i tego. :) Kawy pewnie nie odstawię. A wodę piję od zawsze, więc jestem już przyzwyczajona.
  11. Galaretki uwielbiam, więc to świetny pomysł. Z łososiem czy piersią kurczaka też nie powinnam mieć problemu. A pytanie za 100 punktów - mogę jeść pesto? Jest dość tłuste, ale kiedyś słyszałam, że można jeść pesto np. z gotowanym na parze kurczakiem. Co powinnam odstawić? Alkohol, słodycze (:<), fast foody, przetworzoną żywność, napoje gazowane...kawę też? A! I pytanie co do jogurtu, kiedyś słyszałam, że najzdrowsze dla organizmu są jogurty i serki naturalne, która mają wysoką zawartość białka w sobie. Mam się tym kierować przy wyborze produktów?
  12. Dostałam dietę od znajomej i planuję zacząć się odchudzać. W weekend mam zamiar jechać na duże zakupy i od poniedziałku ruszyć pełną parą. :) Robię właśnie listę zakupów i zastanawiam się jakie jogurty i serki mam zakupić? Na co zwrócić uwagę? A może macie jakieś polecane produkty mleczarskie zdrowe, smaczne i dietetyczne? Tyle tego jest w lodówkach, że nie potrafię się zdecydować. Chętnie przygarnę też inne pomysły co zakupić na awaryjny moment, gdy najdzie mnie ochota na coś słodkiego (co najmniej raz dziennie mnie nachodzi i zwykle jej ulegam :( ).
  13. Nikt nie mówi o zabieraniu dzieciństwa jeśli zajęcia są odpowiednio przygotowane dla dzieci, a maluszki są znane z tego, że łatwo im przychodzi nauka wszystkiego co nowe. Moja bratanica chodziła na kurs do Szkoły Języka Francuskiego w Warszawie na który sama ją zapisałam gdy miała lat 7. Wcześniej oczywiście zapoznałam się z wyglądem kursów, bo chciałam dla bratanicy jak najlepiej. Wybrałam więc zajęcia na których nauka jest równa zabawie. Tak trzeba do dzieci podchodzić - uczyć ich i bawić się z nimi jednocześnie. Mała ma na zajęciach różne edukacyjne zabawy i naprawdę nie sądzę, by taka godzina tygodniowo zabierała jej dzieciństwo. ;)
  14. Samobójstwo nie jest wyjściem. Nie bądź tchórzem. Popełniłeś błąd, zdarza się, ludzie popełniają błędy, ale to nie powód, by targać się na swoje życie. Czy powinieneś powiedzieć swojej kobiecie prawdę? Tego Ci nie powiem. Nie wiem co jest gorsze. Z jednej strony przyznanie się będzie oczyszczające dla Ciebie, ale przerzucisz ten problem na nią. Nie wiem czy warto. Choć w sumie, lepiej powiedzieć wcześniej, tak czy się zdrada wyjdzie na jaw. Co do mężatki i dziecka - powinieneś być przy nim. Zostałeś ojcem, gratulacje. Może nie wyszło tak jak chciałeś, ale stworzyłeś mały cud w postaci dziecka, więc dbaj o nie najlepiej na świecie. I powtórzę jeszcze raz - nie bądź tchórzem, zrobiłeś rzeczy z których nie jesteś dumny, ale człowiek uczy się na błędach. Te błędny pomogą Ci stać się lepszym człowiekiem.
  15. Nie przepadam za alkoholem, czasem lubię się napić lampki dobrego wina. Co zabawne, mój ukochany swego czasu (bardzo długiego) pracował jako barman i do tej pory, mimo, że obecnie robi w korporacji, króluje na naszych imprezach przyrządzając przeróżne drinki. Ostatnio dostał ode mnie nowoczesny zestaw barmana + lejek. Służy on do robienia warstwowych, kolorowych drinków. I właśnie takim warstwowym drinkiem mnie poczęstował (miał taki delikatny kwaskowaty smak, był z wódką) i bardzo mi smakował, chociaż zwykle nie przepadam za takimi "dziwolongami". :) PS Podobno niewielkie ilości wina są bardzo zdrowe dla człowieka. Prawda czy fałsz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...