Skocz do zawartości
Forum

Gośka1985

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Strzelin

Osiągnięcia Gośka1985

0

Reputacja

  1. U mnie za stan skóry, włosów i paznokci odpowiada dieta. Odkąd przeszłam na dietę alkaliczną jest super. Jedynie wspomagałam się na początku kolagenem i regularnie wcieram olej arganowy w paznokcie - sa silnie, nie łamią się już i do tego są takie błyszczące jak po lakierze bezbarwnym:)
  2. Gośka1985

    Jak zapuścić włosy?

    Ja zapuszczam od 2 lar - włosy miałam trochę przed ramiona teraz są prawie za łopatki. Stosowałam jedynie olej rycynowy wcierany w skórę głowy i naturalne szampony
  3. Gośka1985

    Guzek przy odbycie

    Dodatkowo możesz zastosować nasiadówki z kory dębu Pomoże Ci szybciej wrócić do zdrowia:)
  4. Gośka1985

    Żebra u chłopaka

    Spokojnie - uprawiasz sport, twoje ciało dodatkowo jest w okresie przemian hormonalnych. Daj sobie czas i po prostu pokochaj się taka jaka jesteś - to najlepsze lekarstwo:)
  5. Ja skręciłam kostkę jakieś 1,5 miesiąca temu. Podobnie jak ty do dzisiaj mam problemy z bieganiem i skakaniem. Bandaż elastyczny mam zawsze pod ręką. Z tego co wiem to normalne i powinnaś uważać na nogę przez najbliższy rok - a i tak może to nieprzyjemne uczucie wrócić.
  6. Zmiana diety to podstawa, wyeliminowanie tez chemii w domu jak np płyny do sprzątania, proszki itp. U mnie świetnie sprawdziło się wyeliminowanie glutenu( bo z nim się borykałam) i wprowadzenie alkalicznych nawyków żywieniowych. W procesie oczyszczania zastosowałam probiotyk i herbatkę odkwaszającą Problemy ze wzdęciami, nadwagą i stan mojej skóry radykalnie się zmienia na lepsze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...