Skocz do zawartości
Forum

fiona1103

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bydgoszcz

Osiągnięcia fiona1103

0

Reputacja

  1. Mój 60 letni ojciec ma od jakiegoś czasu niepokojącą plamę na nodze, (zdjęcie w załączeniu) nie boli, jedynie swędzi, strasznie się boję, bo na necie wyczytałam, że może to być toczeń, a to bardzo niebezpieczna choroba. Byłabym wdzięczna za odpowiedź specjalisty.
  2. O tym, że mam hpv dowiedziałam się zupełnie przypadkiem (kuzynce zdiagnozowali, więc ot tak po prostu zrobiłam test) , nigdy nie miałam żadnych problemów ginekologicznych, cytologia zawsze prawidłowa, mój partner nigdy się nie badał lekarz powiedział, że to nie jest konieczne, mam 30 lat miałam 2 partnerów, nie wiem od którego mogłam się zarazić
  3. Witam jestem zarazona wirusem hpv 16 i 18 z czego 16 jest przetrwała, myślę że zakażenie jest od około 10 lat ponieważ od czego czasu nie zmieniałam partnera, cytologia od zawsze CIN 2
  4. Jeżeli chodzi o mnie też mam ogromne problemy z pękającymi naczynkami w szczególności na lewej nodze, jako dziecko miałam wypadek - noga w 3 miejscach złamana i 3 operacje do tego mój ojciec ma żylaki i pajączki, lekarz powiedział, że hormony to "pikuś" w stosunku do uwarunkowań genetycznych i osłabionych naczyniach po wypadku, więc ja nadal biorę anty przede wszystkim na ogromne problemy z cerą...
  5. Mam problemy z pękającymi naczynkami na nogach (tzw. pajączki) które tabletki antykoncepcyjne będą najbezpieczniejsze w takiej sytuacji? Dodam, że mój ojciec na żylaki i to raczej kwestia genetyczna....
  6. Wykryto u mnie zakażenie przewlekłe wirusem HPV 18 (test mRNA). Czy mogę kontynuować stosowanie tabletek antykoncepcyjnych (RYGEWIDON) ? Z góry dziekuję za odpowiedź.
  7. Witam Dwa miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne - skutek - taki trądzik na twarzy, że nie mogę na siebie patrzeć w szczególności na brodzie szyi i policzkach. Moja Pani dermatolog zapisała mi tonik robiony na zamówienie w aptece za jedyne 8 zł o składzie: detereomycini 3,0 ac. salicylici 2,0 resorcini 1,0 hydrocortisoni 1,0 spir. vni 70% lek nie zawiera konkretnej nazwy czy spotkaliście się już z nim proszę o opinie ps. w życiu nie miałam takich problemów z cerą!!!
  8. Byłabym wdzięczna gdyby jakiś ekspert się wypowiedział
  9. gdzieś z 1,5 na 1,5 cm Flucinar N stosuję od dzisiajeszego poranka super nawilża plamka jest mniej szorstka i jak wcześniej napisałam że mam wrażenie iż od środka się rozjaśnia ale maść jest na receptę i do końca nie jestem przekonana czy mogę jej używać może lepiej nawilżać zwykłym kremem bambino lub nivea
  10. Witam serdecznie zacznę od tego że w zeszłym tygodniu zaczął mi wychodzić ogromny podskórny pryszcz w okolicach podbródka (tj. na zdjęciu) w internecie przeczytałam, że najlepiej potraktować go maścią ichtiolową (pryszcz się miał wchłonąć) więc dwie noce z rzędu pod plasterek nałożyłam tę maść i zrobiło mi się coś takiego, skóra w tym miejscu jest przesuszona i zaczerwieniona, stosowałam później trybiotyk i hydrocortisonum nic nie pomogło dzisiaj znalazłam w domowej apteczce Flucinar N i mam wrażenie, że troszkę się rozjaśnia od środka, co to może być, czy powinnam się udać do lekarza? dodam, że na dodanym zdjęciu plamkę mam posmarowaną maścią i dlatego się świeci, z góry dziękuje
  11. Kropki zniknęły:) przez ostatni tydzień unikałam słońca
  12. Pojawiły mi się małe dziwne, brązowe kropeczki na rękach, tak jakby drobne pieprzyki, nie bolą, są płaskie, co to może być?
  13. Mój ojciec jest alkoholikiem, ostatnio jak trafił do szpitala zdiagnozowali u niego toksyczną chorobę wątroby, żylaki (guzy) odbyty oraz nadciśnienie, jak długo można z tym żyć, bardzo martwię się o tatę....
  14. Czy to wysokie OB i CRP może mieć związek z uszkodzoną wątrobą??? Bardzo proszę o odpowiedź
  15. Tata na nic nie narzeka, bardzo dobrze się czuje ostatni raz był u lekarza 2004 roku, nie pali, niestety nadużywa alkohol :-(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...