fikus22

Kobieta, 25 lat, Michalinów

Lista postów użytkownika
fikus22

Re: Ekologiczna żywność?

Ekologiczna żywność to często etykietka używana bez namysłu. Pestycydy ekologiczne są tak samo, a często nawet bardziej szkodliwe niż te konwencjonalne. Hodowla ekologiczna zużywa więcej energii i miejsca. Rzadko żywność ekologiczna idzie w parze z ekologią.

fikus22

Re: Naturalne Kosmetyki.

Najlepiej udać się na jakieś targi kosmetyków naturalnych, by się zorientować jak wygląda rynek. W dużych miastach są co jakiś czas organizowane.

fikus22

Re: Pierwsza praca

Fakt, zadają często denne pytania, ale prędzej czy później do pracy trzeba pójść. Idź na kilka rozmów i oswoisz się z tym. Po dwóch rozmowach już nie będziesz się stresować kolejnymi. Odrzucenie jest normalną częścią życia :)

fikus22

Re: Czy ojczym mnie molestował???

Widziałam twój drugi post. Znalazłam twoje IP i przekazałam wszystko policji. Nie martw się, obiecali że zareagują.

fikus22

Re: Proszę o pomoc

Półpasiec jak nic. Lekarz się myli. Zachorować można 7 i pół raza. Ja mam za sobą szósty i nie mogę doczekać się siódmego. Polecam i pozdrawiam.

fikus22

Re: zatkane ucho

Powtórzmy to jeszcze raz, bo za mało słów kluczowych się pojawiło i roboty googlowskie nie zauważą. lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix lix krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu krople do uszu infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha infekcja ucha

Teraz lepiej :)