Skocz do zawartości
Forum

ewelina1105

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Lindau Bodensee

Osiągnięcia ewelina1105

0

Reputacja

  1. Witam U mojej córci (1,5 roku) zdiagnozowano dzisiaj atopowe zapalenie skóry. Co jej podawać do jedzenia i do picia? I czym najlepiej ją myć , kąpać , żeby bardziej jej nie zaszkodzić? Od dermatologa dostałam maść i krem Hydrogalen (jestem w Niemczech). Ale na tym się skończyło lekarz nie powiedział co ma jeść i jak dbać w tym okresie o jej higiene. Proszę o pomoc :)
  2. A więc napisze krótko i zwięźle :) Miałam ten sam problem z moim mężem ! Robił to samo co Twój mąż. Pił i też miał milion wymówek na to dlaczego pije i na to dlaczego nie bawi się z dziećmi (mamy dwoje) do lekarza też nie chciał iść , więc któregoś dnia już nie wytrzymałam i poszłam do specjalisty dał mi wiele rad. Najważniejszą , która mi pomogła była rozmowa. Rozmawiałam z Nim bardzo dużo w sensie to bardziej wyglądało tak , że ja mówiłam , a on tak jakby nie zwracał na mnie uwagi ,ale się nie poddałam i cały czas gadałam i gadałam. (jak by ktos patrzyl z boku to by powiedzial ze maz mnie nie slucha ale jednak sluchal kątem ucha) i tak wkońcu zgodził się na terapie i okazało się ,że cierpi po stracie siostry! I po jej śmierci zachowywał się normalnie dopoero później go to dosięgło nie mógł sobie poradzić i zaczoł pić i kłamać, Uff ale na szczęście jest wszystko dobrze :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...