Skocz do zawartości
Forum

ewa7788

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wrocław

Osiągnięcia ewa7788

0

Reputacja

  1. Jeśli pracujemy w rękawiczkach, to polecam przed ich nałożeniem użyć kremu do rąk. Pracowałam w rękawiczkach przez długi czas i co jakiś czas je ściągałam, żeby nakremować ręce. Wychodziło to na dobre moim dłoniom i paznokciom.
  2. Wydaje mi się, że powinnaś zaopatrzyć się w środek zdecydowanie łagodniejszy, przeznaczony specjalnie do golenia miejsc intymnych do WRAŻLIWEJ SKÓRY. Na większości preparatów do golenia (chodzi mi teraz o kremy) jest napis, że nie należy golić miejsc intymnych, a jedynie okolice bikini. Do niektórych kremów dołączone są też specjalne olejki, które łagodzą podrażnienia.
  3. ewa7788

    Kobiecy wąsik

    Niestety, wąsik po zgoleniu odrasta gęstszy i grubszy, ale nie popadaj w paranoje! Po jednym z goleniu nie zauważysz różnicy ;) Może jedynie będzie widać, jak odrasta, ale pewnie i tak słabo. Nic się nie martw. Wąsik to problem tysięcy kobiet.
  4. ewa7788

    Żółte zęby

    Też używałam pasków i efekt był naprawdę bardzo, bardzo dobry, także zamierzam niedługo to powtórzyć, ale to fakt, że czasem można podrażnić sobie dziąsła! Szczególnie jeśli są wrażliwe. Mi się zdarzyło to parę razy, ale nie było to tak uporczywe, jak piszą powyżej. Wszystko pewnie zależy od wrażliwości dziąseł bądź kształtu zębów.
  5. ewa7788

    Zabiegi SPA

    Ja najbardziej lubię masaże. Pracuję w biurze przy krześle i często bolą mnie plecy, więc masaż jest dla mnie idealny. Szczególnie dlatego że sama atmosfera jest niezwykle relaksująca. Polecam gorące kamienie i zdecydowanie nie polecam czekolady ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...