Skocz do zawartości
Forum

ewa0511

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    sląsk

Osiągnięcia ewa0511

0

Reputacja

  1. witajcie,badanie droznosci mam przełożone na 9lutego z powodu owulacji,dalej sie staramy o dziecko,powinnam najpózniej do 5dostać @wiec trzymajcie kciuki za powodzenie,być moze zabieg mi nie bedzie potrzebny...
  2. witaj,ja swego czasu korzystałam z testów ale niestety nie byłam z nich zadowolona,i nie pomogły mi w zajsciu w ciąże
  3. a skąd taki wniosek?po czym wnioskujesz że to ciąża?zdarzają sie przypadki zazwyczaj kobitą nawet przez myśl nie przechodzi że mogą być w ciąży
  4. pierwszy raz słysze ze nadżerka jest objawem ciąży!!!dla wykluczenia bondz potwierdzenia ciązy to zrób test ciążowy
  5. jaki masz ten okres? skąpy czy same plamienia?ile trwa?ja mając nadżerke zaszłam w ciąże,
  6. żeby rozwiać podejrzenia ciąży powinien przedewszystkim sklierować cie na b-hcg,test ciążowy z krwi,bo takie czekanie może ale nie musi prowadzić do czegoś niedobrego.zażywaj leki i zrób test z krwi-bedziesz spokojniejsza
  7. a jak sytuacja na codzień ze sluzem?tez jest go dużo?ja miałam taki problem jak ty i miałam nadżerkę-wiesz co to jest?
  8. przedewszystkim sie uspokój,test czasem jest nie wiarygodny,mi wyszedł a w ciązy nie byłam!!!jedynie jesli chcesz zrób test z krwi wtedy bedziesz miała wiarygodny winik,byc moze że to stres wywołuje u ciebie objawy.podejdz do tego na spokojnie...
  9. możesz miec skutki tzw,uboczne od tabletek bo nap rosną ci piersi.jeżeli bierzesz regularnie tabletki nie możliwe jest żebyś miała dni płodne i owulacje,gdyż tabletki hamują i niema możliwości zapłodnienia
  10. witaj,całkowitego zapłodnienia niemożna dokładnie określić,jedynie wiek ciąży mnw mozna określić poprzez usg,ja pamietam jak byłam w ciąży miałam 2 terminy na usg kazdy wskazywał inny wiek płodu,moja koleżanka niedawno rodziła z usg jej pokazało34tydzień a była 37(licząc od okresu),
  11. interesuje mnie jaki jest sluz po zapłodnieniu,w pierwszych dniach ciaży?
  12. obserwóje od kilku cykli,jednak nigdy nie było tak że śluz zanikał,po owulacji juz jestem dawno miłam 22stycznia
×
×
  • Dodaj nową pozycję...