Skocz do zawartości
Forum

emilka8866

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia emilka8866

0

Reputacja

  1. Mimo że masła są dużo bardziej skoncentrowane i odżywcze to ja i tak częściej sięgam po balsamy bo bardzo nie lubię czekać aż masło mi się wchłonie, poza tym zostawia tłustą konsystencję, której po prostu nienawidzę.
  2. Też staram się się sięgać po produkty ekologiczne, ale wiadomo, cena nie pozwala na ich kupowanie codziennie. W weekendy staram się odwiedzić giełdę warzywną w moim mieście żeby zaopatrzeć się w zdrowsze produkty. One nie są żadną ściemą.
  3. Zgadza się, naprzemienne strumienie wody (ciepłe/zimne) podczas prysznica dają rewelacyjne efekty i zdecydowanie warto regularnie je stosować. Dobrze działają też peelingi np. kawowy, który można wykonywać w domu. Jeśli jednak to nadal za mało to warto sięgnąć po kolagen
  4. A stal chirurgiczna? Tytan? Na to też jesteś uczulona?
  5. Przymierz z sukienką i jeśli nie jest za długa to... po prostu załóż to, w czym jest Ci najwygodniej. Na pewno znajdziesz jakieś pasujące do sukienki ;)
  6. Nie widziałam zamienników po 2-3 zł. Może to kwestia modelu drukarki/firmy. Ale jeśli oryginały do mojej drukarki kosztowałyby 60 zł to bym się nie bawiła w zamienniki.
  7. emilka8866

    Prezenty...

    Na zalando są produkty dobrej jakości, możesz zajrzeć :) Chyba też można odsyłać za darmo jak coś się nie spodoba. Poza tym popularne sieciówki oferują możliwość zamawiania przez internet, więc można skorzystać :)
  8. emilka8866

    Xiaomi smartfony

    Kupiłam 2 tygodnie temu model redmi note 4 (z polskiej dystrybucji). Wykonanie, wygląd, wygoda użytkowania system miui są zdecydowanie na plus. To do czego mogę się przyczepić to to, że na początku trzeba poustawiać dużo rzeczy związanych z uprawnieniami aplikacji, oszczędzaniem energii itd. Jeszcze nie doszłam do tego do końca i mam problemy z powiadomieniami push np z messengera albo instagrama. Poza tym przy używaniu Endomondo wyłącza się GPS i internet przez co aplikacja jest kompletnie bezużyteczna :/ Poza tym za tą cenę są jak najbardziej godne uwagi.
  9. Zazdroszcze Wam talentu! :D Mnie niestety natura obdarzyła zdolnością rysowania 2-letniego dziecka :(
  10. Paulo Coelho? Nigdy bym go o to nie przypuszczała :P
  11. Hej :) wiele osób ma takie nogi i na prawdę nie świadczą o Twojej wartości. Wiem, że na pewno dobrze przemyślałaś tą decyzję, ale proszę, zastanów się jeszcze. Jak pewnie wiesz, każdy zabieg niesie za sobą ryzyko. Może udaj się do fizjoterapeuty? Spytaj wykwalifikowanego trenera? Może da się coś ruszyć ćwiczeniami? Natomiast jeśli chodzi o operację, na pewno nie zgodziłabym się na operowanie obu nóg na raz. To pozbywanie się pełnosprawności na czas gojenia (o ryzyku nie wspomnę).
  12. Stosowanie kremu pod makijaż (powiedzmy godzinkę wcześniej) nie powinno pogorszyć stanu makijażu, a jednak jakaś ochrona przed mrozem i wysuszeniem jest :) Poza tym oczywiście zdrowe odżywianie, bo bez tego tylko sobie komplikujemy sprawę (plus ewentualnie suplementacja, aby uzupełnić brakujące witaminy). No i zaraz po zmyciu makijażu również warstwa nawilżania.
  13. emilka8866

    Owłosienie na nogach

    Zgadzam się, spróbuj elektrycznego depilatora i problem z głowy ;)
  14. emilka8866

    Trądzik u 16-latki

    Walka z trądzikiem to w większości przypadków niestety trudny i długotrwały proces. Bardzo trudno jest dobrać odpowiednie kosmetyki które sobie z nim poradzą. Nie zniechęcaj się na początku, leczenie może trwać wiele lat, bądź na to przygotowana.
  15. Zadbaj o kosmetyki dobrej jakości stworzone dla cery w Twoim wieku. Np. moja mama używa kremów 40+ z AA i sobie chwali. Ale śmiało można sięgnąć po coś z wyższej półki cenowej albo np. dobry kolagen, który świetnie odmłodzi skórę :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...