eMiczka

Kobieta, 29 lat, Wawa

Lista postów użytkownika
eMiczka

Re: Obrączki

Ja polecam obrączki ślubne z białego złota… są eleganckie, twardsze od żółtego, nie czernieją i nie stają się matowe… jednak przy wyborze obrączek kieruj się własnym gustem…

eMiczka

Re: czy jestem alkoholikiem

Moim zdaniem jesteś blisko do tego aby zostać alkoholikiem... zastanów się nad tym... pora uporać się z tym problemem...

eMiczka

Re: Sklepy internetowe

Czy warto? Warto. Czy bezpiecznie? W 99% tak. Ja już od dłuższego czasu wyleczyłam się ze stacjonarnych zakupów jeżeli chodzi o kosmetyki. W sieci, szczególnie w internetowych aptekach są dostępne nawet do 15% takiej, co przy markowych specyfikach, które same z siebie swoje kosztują daje spore oszczędności. Zdarza się również, że kosmetyki danej marki nie są od razu dostępne w sklepach stacjonarnych, w sieci są to zwyczajowo duże ilości i rzadko się zdarza, abym czekała na jakiś produkt, bo jest niedostępny. Ponadto moja ulubiona woda termalna uriage (https://www.aptekagemini.pl/uriage-woda-termalna-300ml.html) stacjonarnie nie była w najbliższej okolicy w ogóle dostępa - w sieci nie było tego problemu.

eMiczka

Leczenie alkoholizmu a detoks? Czemu to służy?

Pytanie do ludzi orientujacych sie w temacie – czemu służy detoks i dlaczego jest on tak istotny? Proszę o wasze opinie, doświadczenia jeśli chcecie się nimi dzielić no i linki do artykułów naukowych itd. Będę bardzo wdzieczna za pomoc.

eMiczka

Re: Moja córka jest uzależniona od narkotyków – co robić?

Pedagogika mówisz? To da swoim podopiecznym na pewno niezły przykład :P W każdym razie powinieneś ze smarkulą poważnie porozmawiać, na pranie jest za stara, ale porządny objazd od góry do dołu powinien postawić ją do pionu. A jak nie, to ją ślij do jakiegoś ośrodka, najlepiej któregoś z miejskich, tam poczuje, jak się traktuje ćpunów.

eMiczka

Re: pomoc osobie uzaleznionej od marihuany

Moim zdaniem konieczna będzie pomoc specjalisty od uzależnień i dobrze, że chce się do niego udać. Postaraj się go przekonać, że wizyta jest konieczna. Miałam podobny problem w rodzinie i pomogli nam w Agnus Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia (ul. Biskupińska 9h w Poznaniu). Chłopak podjął terapię i z czasem wyzwolił się z nałogu.

eMiczka

Re: zagubiona nastolatka...

Myślę, że masz problem bardzo wielki i musisz dać sobie pomóc. Jesteś za młoda na takie okalczeanie. Powinnaś porozmawiać z rodzicami szczerze i zgłosić się na terapię ze specjalistą. Polecam Ci ośrodek Agnus, w otoczeniu lasu i jezior, co na pewno wpłynie korzystnie na na Twoje leczenie. Specjaliści dobiorą Ci indywidualną terapię, co pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Życzę powodzenia!

eMiczka

Re: Mów prawdę

tak

Mów prawdę: zdarza Ci się podjadać w nocy?

eMiczka

Re: Jak schudnąć 10 kilo przed wakacjami?

Jeść o stałych porach, zdrowo, ograniczyć tłuszcze i cukry, zacząć uprawiać jakiś sport a powinno się udać. Najważniejsze to to chęć osiągnięcia tego celu.

eMiczka

Re: dowcipy o wiezniach

- Jasiu, a gdzie jest wasz tatuś? - dopytuje się ciekawski sąsiad.
- Pojechał na trzy lata do Ameryki.
- A dlaczego was ze sobą nie zabrał?
- Bo my w tym napadzie nie braliśmy udziału.