eeeh..

Kobieta, 106 lat, Mazowsze

O SOBIE:

.Słucham rad tych ,którzy sami sobie dobrze radzą w życiu.
Wam radzę to samo;)

Lista postów użytkownika
eeeh..

Re: Nastolatek śpi z rodzicami

......nic dziwnego że z nikim nie chce rozmawiać o swoich problemach jak mówienie o nich kojarzy tylko z karą.....eeh..

eeeh..

Re: Czy facet może wybaczyć zdradę?

przeczytaj co napisałam powyżej,myśle że jasno się wyraziłam......pozdrawiam.
wiesz co to wcale nie głupi pomysł czasem ze ścianą pogadać ....naprawdę....hahaha

eeeh..

Re: Powtarzanie zachowań matki przy zespole DDA

Chociaż spróbuj, najtrudniej podjąć decyzję o leczeniu, potem już z górki, nikt nie chce wracać do przeszłości która kojarzy się tylko z bólem ale to jedyny sposób żebyś zaczęła myśleć o tym, żeby iść na przód....

eeeh..

Re: Problemy z przeszłością

.....tragiczne samotne dzieciństwo, ...powiem Ci że jestem wstrząsnięta......tyle zła w jednym domu, w jednej rodzinie,....brak słów....Piszesz ze chciałabyś zrozumieć Siebie być szczęśliwa, kiedyś uda Ci się ale pewnie przy pomocy terapii u psychologa,.Nie zwlekaj dłużej ,dosyć cierpienia w Twoim życiu, pora stanąć na nogi,dla Siebie i chłopaka .I uwierz w Siebie ....dasz radę Pozdrawiam Ciebie serdecznie.

eeeh..

Re: Jak zmobilizować siostrę do nauki i walki z problemami?

Witaj, ponownie Alki
Wiesz nie ma sensu już zastanawiać się czyja wina, to nic nie da. Najlepiej głęboko zakopać wszystkie żale w ogródku, przysypac ziemią i zapomnieć.Zacznij budować nowe jesteś budowniczym to sam wiesz że kadżdy dom musi mieć dobre podwaliny żeby był stabilny.Jeśli w domu rodzinnym zaczynasz się już trochę dusić to pewnie dobrze byłoby gdybyś poszedł na swoje.Mieszkałeś kilka lat w akademiku więc wiesz jak o Siebie zadbać.l czekać na miłość, Oczy i uszy otwarte bo sam wiesz na jakim świecie żyjemy.Do tej pory czułeś się odpowiedzialny za rodzinę, trochę za surowy dla siostry...ale gdybyś wiedział o zaświadczeniu z poradni,może byłoby nie co inaczej.Wspieraj Je, odwiedzaj,kochaj ale zacznij żyć swoim życiem......

eeeh..

Re: postrzeganie dziewczyn

Dadamos Ty jeszcze nigdy nie byłeś zakochany, jak się zakochasz to zostaniesz przy niej .Tylko tyle.

eeeh..

Re: Przemoc psychiczna i problemy alkoholowe a rozwód

Honczita życzę Ci samych takich pięknych dni. Jak się mąż postara to NA PEWNO się Wam uda. Napisz czasem co tam u Was, ja też dziękuję że mogłam Cię poznać, Trzymaj się cieplutko.

eeeh..

Re: Czy facet może wybaczyć zdradę?

Tom nie napisałam tych słów dlatego że podejrzewam że żona gada z tym gościem, ja Jej wierzę, napisałam to po przeczytaniu Twojego posta"Ale cały czas uważa, abym przypadkiem nie zobaczył co Ona tam pisze.Takie tajemnice powodują że po tych mailach do niego, to mnie strasznie denerwuje"Sorry ,może żle zrozumiałam, nie wiem,sam wiesz, nie napisałam jeszcze do tej pory coś co by, podważyło wiarygodność Twojej żony,i w życiu nie napiszę.No to tak dla JASNOŚCI.Trzymaj-cie się.

eeeh..

Re: myślę o samobójstwie...

...
.....właśnie dlatego że kochasz to walcz o Siebie, o Was....wszystko w zyciu jest możliwe,jeżeli tylko zaczniesz, jak nie ruszysz z miejsca ,samo nie przyjdzie.Najpierw musisz pozbierać się po porażkach,potem pomyślisz co dalej...musisz uwierzyć że się uda.Jestem zTobą...

eeeh..

Re: Brak zainteresowania ze strony męża

On zarabia, On rządzi. Pan i władca jednym słowem.Dla innych miły, Ciebie zepchnął do roli gosposi,bardzo przykre to wszystko o czym piszesz,i pewnie mąż już się nie zmieni.Pomyśl może żeby poszukać wsparcia poza domem. Myślałaś żeby nawiązać kontakt z jakimś stowarzyszeniem które skupia rodziców dzieci niepełnosprawnych.Ci ludzie organizują wyjazdy integracyjne ,obozy rehabilitacyjne i masę innych rzeczy związanych z codziennymi sprawami. Rodzice a szczególnie matki które mają niepełnosprawne dzieci to ciche bohaterki,wielki szacunek dla Ciebie i podziw z mojej strony.Zyczę Ci aby kiedyś to samo zobaczył Twój mąż.Pozdrawiam serdecznie i dużo siły życzę.

eeeh..

Re: Mój ojciec ciągłe śpi

A wiesz niedawno myślałam o tym że nie piszesz i co tam u Ciebie słychać.Najważniejsze że już wiadomo co tacie jest.Dostanie leki i powróci do życia,chociaż na początku może nie być łatwo. Jutro się wszystkiego dowiesz co i jak.Jak wrócisz ze szpitala, napisz.Pozdrawiam.

eeeh..

Re: Czy facet może wybaczyć zdradę?

Austeria powiem Ci szczerze, ja wolałabym na jej miejscu , wygadać się do ściany, jeżeli mój mąż miałby mieć jakiekolwiek wątpliwości z kim i o czym piszę.

eeeh..

Re: trzynastoletni syn nie spi sam

Jeżeli 13 letni chłopak boi się spać w swoim pokoju to nie jest żaden jego kaprys.Musi być powód. Pytałaś dlaczego tak jest, może wstydzi się albo obawia się Twojej reakcji.Może ma kłopoty w szkole,?

eeeh..

Re: myślę o samobójstwie...

Daphny, nie radzisz sobie z emocjami bo nikt nie nauczył Ciebie jak sobie z nimi radzić . Twoi rodzice zamiast raju stworzyli Ci piekło na ziemi ,Tobie i Twojej siostrze.Męża widać ta sytacja przerosła, też nie miał dobrych wzorców w rodzinie, nie potrafi Ci pomóc,bo nie wie jak ma to zrobić.
Daphny,nie czekaj już ani dnia dłużej, spakuj torbę i ruszaj do szpitala.Dostaniesz pomoc i wsparcie,z czasem wszystko sobie poukładasz,daj szanse losowi niech zmieni Twoje życie.Pozdrawiam i bardzo mocno przytulam.

eeeh..

Re: Czy facet może wybaczyć zdradę?

Szczerze mówiąc Tom, to ja na miejscu Twojej żony omijałabym komputer szerokim łukiem,nie chciałabym wzbudzać w Tobie jakichkolwiek podejrzeń.Ona, skoro chce ratować małżeństwo powinna zastanawiać się teraz nad każdym krokiem,bo na pewno nie ma złych zamiarów, ale ważne ,jak Ty to będziesz odbierał.
Żonie też jest b.trudno,poczucie winy robi swoje, a poczucie wstydu to jeszcze potęguje.Pójdziecie na terapie, wywalicie z siebie wszystkie brudy,i może się okazać że wcale nie jest Wam nie po drodze.To co się zaniedbuje latami, czasem latami trzeba odbudowywać.Kwestia tyko czy starczy sił i cierpliwości...

eeeh..

Re: Jak zareagować na złe zachowanie nauczyciela w przedszkolu?

Jeszcze wiesz możesz tak delikatnie spytać,czy nie wie co się wczoraj stało, bo zauważyłaś wczoraj plamę na nadgarstku.Jeżeli zapyta czy mały coś mówił to powiedz że nie.I oczywiście obserwuj sytuację, jeżeli to się powtórzy to od razu idz do góry z nią już nawet nie gadaj.

eeeh..

Re: zle zachowanie nauczyciela

Nitka wiesz to wcale nie jest takie proste, pójdziesz spytasz, zapewne odpowie że był niegrzeczny albo nie przyzna się wogóle, różnie to może być .. Tylko co będzie jeśli zacznie się mścić, traktować małego nieprzychylnie, różni są ludzie.
Trudna sprawa musisz dobrze przemyśleć ,żeby synkowi nie zaszkodzić.Z drugiej strony nie możesz tego tak zostawić ....

eeeh..

Re: Jak zwalczyć silny stres i napady lęku?

Agaata jeżeli nic nie pomoże, to może zastanów się nad psychiatrą, tymbardziej że to nie jest jedyny Twój problem,a jak żyjesz w stresie to i serce bardzo obciążasz,naprawdę warto wykorzystać wszystkie możliwości żeby sobie pomóc.

eeeh..

Re: Brak zainteresowania ze strony męża

Zawsze taki był nieczuły czy to trwa od niedawna?Przepraszam że zapytam, możesz oczywiście nie odpowiadać ale czy mąż zaakceptował Wasze niepełnosprawne dziecko?
Znam rodzinę w której niedawno urodził się chłopczyk z zespołem Downa, matka oczywiście kocha maleństwo i opiekuje się nim wspaniale ale ojciec nie potrafi sobie z tym poradzić...

eeeh..

Re: Czy to jest gwałt?

Wiesz często nie jest to zła wola lekarza tylko pań z rejestracji, niestety....

eeeh..

Re: Kłótnie z mama

Urszuuula powiem Ci tak.Ja kobieta z forum, wstydzę się za Twoją mamę.Nie wyobrażam sobie żeby jakakolwiek matka mogłaby tak znieważyć swoje dziecko.Dzieci przychodzą na ten świat po te żeby były kochane i akceptowane.Jeżeli Twoja mama w ten sposób odpowiada na proste pytanie, odpowiada agresją to czego oczekuje od Ciebie na litość Boską .Żebyś dała jej święty spokój ?Może rzeczywiście Ciebie prowokuje.Może nie ma na kim odreagować, jesteś akurat pod ręką, więc Tobie się dostaje.Szkoda że mama nie pomyśli, że to jej wina że tak na nią nerwowo reagujesz, to Ona nie daje Ci dobrego przykładu gdybyś go miała to nigdy w zyciu nie podniosła byś na Nią głosu .
Tylko tak już jest,że za kilkanaście lat rolę się odwracają i to rodzice wtedy potrzebują wsparcia i opieki, warto żeby pamiętali o tym teraz gdy są jeszcze piękni i młodzi.

A jak mama dogaduje się z tatą?

eeeh..

Re: Czy porozmawiać z żoną -kochanką?

Igraszka, a dlaczego nie zafundować mu takiej niespodzianki?Nie ma dokąd odejść,ani do żony ani do kochanki, Alta go też wyrzuca....o to chodzi przecież.

eeeh..

Re: Depresja po rozpadzie przyjaźni

Alta, tak się niestety często dzieje ,ze ludziom w pewnym okresie życia jest nie po drodze,i to
że nie utrzymujecie teraz kontaktu, to wcale nie znaczy że ta przyjażń ma swój kres.Ja z moją najlepszą przyjaciółką z podstawówki rozstałam się na kilka lat,jakoś tak wyszło ....Po kilku latach spotkałyśmy się i teraz praktycznie nie ma dnia bez kontaktu.A poza tym będą nowe przyjażnie, jeżeli tylko wyjdziesz do ludzi...spróbuj nie myśleć o tym co było a o tym co będzie.Pozdrawiam serdecznie.

eeeh..

Re: Niska samoocena u nastolatka

Ja też polecam Ci ten film, dla mnie genialny, choc może i trochę kontrowersyjny.Może rzeczywiście zmienić podejście do,życia .Jak już obejrzysz to napisz swoje wrażenia, ok.

eeeh..

Re: Czy facet może wybaczyć zdradę?

Masz rację, gdybyś Jej nie kochał, wystawił byś walizki i niech się buja..ale Ty kochasz i właśnie dlatago tyle żalu i niepewności w Tobie.I to normalna reakcja,reakcja oszukanego człowieka,gdybyś przeszedł nad tym do porządku dziennego to by mnie dopiero cholernie zdziwiło,i nigdy nie napisałabym Ci ze jesteś dobrym, wrażliwym człowiekiem ....
Tylko chodzi mi o to Tom, że ja chociaż Cię nie znam to jakoś wierzę w Ciebie, że z czasem sobie poradzisz...bo kochasz Ją i kochasz dzieci a moze szczególnie dlatego że kochasz dzieci.....

eeeh..

Re: Czy to jest gwałt?

Słuchaj jedyne co mi przyszło do głowy to izba przyjęć w Instytucie na Sobieskiego.Poproś panie z rejestracji o konsultację psychiatryalbo psychologa,wydaje mi się że nie powinni odesłać Ciebie z kwitkiem jeżeli powiesz ze sprawa dla Ciebie jest o tyle poważna że nie możesz z tym dłużej zwlekac.
a

eeeh..

Re: Jak zwalczyć silny stres i napady lęku?

Opinią rodziny się nie przejmuj,Oni nie wiedzą o czym mówisz,więc nie są w stanie Ci uwierzyć i pomóc.
Agatta, jeżeli jeden lekarz Ci nie pomógł to idż do innego,, byłaś u internisty, psychiatry?
Nie wiem czy słyszałaś kiedyś o treningu relaksacyjnym Schultza, wierz mi naprawdę warto wypróbować. Ja bardzo sceptycznie podchodzę do tego typu rzeczy ale w tym wypadku nie zawiodłam się.Potrzeba tak niewiele z siebie dać a korzyści są niewymierne.Może nie odrazu widać efekty ale cierpliwość popłaca.W necie są dobre strony,zajrzyj.Pozdrawiam.

eeeh..

Re: Bardzo niska samoocena przy braku nieśmiałości

A ja Ci bardzo chętnie odpowiem, a wiesz dlaczego, bo zobaczyłam w Tobie wiele dobra, jesteś bardzo wrażliwym chłopakiem,chociaż niesamowicie krytycznym wobec siebie,ale tak mają wszyscy dojrzewający ludzie,wyglądem się nie przejmuj natura z czasem poprawi to co teraz trudno Ci zaakceptować.Ale nie rozumiem, dlaczego nie chcesz uwierzyć że te wszystkie pierwsze miejsca to dlatego że faktycznie umiesz śpiewać, zastanów się czy gdybyś był jurorem w takim konkursie to przyznał byś komuś zwyciestwo z litości, krzywdząc w ten sposób innych? Na pewno nie.Jesteś po prostu najlepszy i z tego się ciesz, rozwijaj się w tym kierunku,nie zmarnuj talentu.Wiesz ja też kocham, zwierzęta i ich los nigdy nie jest mi obojętny,jeżeli mogę cośkolwiek dla nich zrobić, to jestem szczęśliwa.Myślałeś o wolontariacie w schronisku? Pozdrawiam.

eeeh..

Re: Brak zainteresowania ze strony męża

krwawiące serce,już Twój nick mówi wszystko,Zamiast wsparcia i miłości dostajesz obojętność. Cały ciężar wycbowania dzieci , przypada Tobie,tym bardziej że dzieckiem chorym musisz zajmować się całą dobę, to na pewno bardzo wykańcza Ciebie zarówno fizycznie jak i psychicznie.Mimo tego że mąż ma wyczęrpujacą pracę to nie zwalnia Go to z obowiązków jakie ma wobec Ciebie i dzieci.Powiedz Mu głośno i wyrażnie że potrzebujesz nie tylko seksu ale rozmowy, zainteresowania i ciepła przede wszystkim bo jesteś kobietą nie powietrzem!Przytulam Cię mocno i pozdrawiam.

eeeh..

Re: Czy porozmawiac z zona -kochanka

Maritka, bardzo Ci współczuję że trafiłaś na takiego manilpulanta,sytuacja b. skomplikowana,ale było...
Wiesz, co ja bym zrobiła na Twoim miejscu? Pojedż
do jego żony, przeproś i wspólnie odszukajcie tę trzecią i powiedzcie jej z kim ma do czynienia.To najlepsze co w tej chwili możesz zrobić, niech następna kobieta nie cierpi ...

eeeh..

Re: Czy facet może wybaczyć zdradę?

A jak myślisz Tom,mógłbyś przezyć 12 lat w szczęściu z wyrachowaną kobietą i tego nie zauważyć? Musiałbyś być ślepy i głuchy.Jesteś wrażliwym, dobrym człowiekiem i tak trzymaj.Nie zmieniaj się w śledczego i nie zrujnuj żonie życia Nie z takich zawirowań ludzie wychodzili i dali radę,chcieli ze sobą być nie z wyrachawania ale z miłości, po prostu.