Skocz do zawartości
Forum

Edyciak

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    lubelskie

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Edyciak

0

Reputacja

  1. Nie wiadomo, czy w ogóle... Zależy od stopnia uszkodzenia, zastosowanego leczenie i zaangażowania rehabilitacji w proces usprawniania. Proponowałabym mniej więcej za 2 tygodnie umówić się na wizytę u fizjoterapeuty. Coś tam da się popracować z ta ręka, nawet jeśli jest w gipsie. Poza pokaże ci ćwiczenia, które sam będziesz mógł wykonywać.
  2. Jeśli kolejno przez kilka tygodni było odciążane, np. przez zastosowanie ortezy, w tym czasie mięśnie i więzadła kolana miały okazję się posklejać, pokurczyc czy stracić swoją objętość. Potem po przeciążeniu takie posklejane włókna mięśniowe mogły się ponadrywac - stąd ból. Wskazana wizyta u fizjoterapeuty.
  3. Bardzo możliwe, że to nerwica. Trzeba nauczyć się radzić sobie z emocjami.
  4. Oczywiście że tak. Nawet lekarz rodzinny może wypisać skierowanie.
  5. Delikatne uszkodzenie łąkotki. Wskazana wizyta u fizjoterapeuty w celu odszukania przyczyny dolegliwości.
  6. Dobry fizjoterapeuta cię z tego wyciągnie.
  7. Najlepiej do dobrego fizjoterapeuty lub osteopaty i z pewnością trzeba będzie włączyć psychoterapię, chyba że sam nauczysz się radzić sobie ze stresem. Miałam kiedyś pacjentkę z podobnymi objawami, ale na przedramionach. W nocy wybudzało ją dziwne uczucie/ dyskomfort na przedramionach. Ale u niej ewidentnie przyczyna była emocjonalna. Poczytaj też o medycynie manualnej dra Składowskiego.
  8. Jeśli się z tym nic nie zrobi, to może boleć nawet i rok. Wskazana wizyta u fizjoterapeuty.
  9. Wizyta u fizjoterapeuty
  10. Może, zwłaszcza na czole i ból nasila się przy pochylaniu głowy do dołu.
  11. Po pierwsze to że pracują w jednym szpitalu, nie oznacza że muszą się znać bliżej/ kolegować. Po drugie nie sądzę, by ten lekarz widział potrzebę żeby drugiemu lekarzowi opowiedzieć, że przyszła do niego jego pacjentka. Jesli pracują w dwóch różnych poradniach to i karty chorego są oddzielne.
  12. znajdź w swojej okolicy fizjoterapeutę, który zajmuje się stawami skroniowo-żuchowywmi. Ta asymetria z czegoś musi wynikać. Pozdrawiam.
  13. Rehabilitacja znacząco przyspieszy powrot do zdrowia. Pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...