Skocz do zawartości
Forum

dorta123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Raczkowice

Osiągnięcia dorta123

0

Reputacja

  1. Witam chciałabym zapytać gdyz wizytę u ortopedy mamy dopiero w październiku Moja córka narzeka na ból w kolanie noga była nieraz opuchnięta ztylu pod kolanem byliśmy u ortopedy podejrzewał że to przeciążenie rzepki miła zwolnienie z WF przez miesiąc ale noga przy dłuższym chodzeniu nadal bolała lekarz skierował na rezonans magnetyczny Długo czekaliśmy na badanie córka poszła od września do szkoły i musiała od autobusu iść do szkoły ok 2km noga bolała w kolanie a także w łydce że nieraz nie miała sił doisc na przystanek Na wf ćwiczy oprócz biegania Dziś odebrałam wyniki z rezonansu nic nie pokjacego nie pisze ale proszę fachowca o opinie zanim będziemy mieć wizytę W opisie rezonansu " Łąkotki i chrząstka stawowa prawidłowe.Aparat wiazadlowy stawu kolanowego lewego o zachowanej ciągłości bez widocznych uszkodzeń w wykonanym badaniu. Pozostałe elementy wewnatrzstawowe i tkanki miękkie okolostawowe zmian nie wykazują . Ślad płynu w kaletce podrzepkowej głębokiej Proszę o opinie czy jest jakaś przynajmniej tych boli Bo niby nic takuego nie wyszło to od czego te bóle To jest już tak prawie od roku .
  2. Witam chciałabym zapytac czy moga bolec jajniki przy miesiaczce . Moja 15-letnia córka uskarża sie w czasie miesiaczki na bol wyzej nad pachwinami tak jakby jajniki. Wczesniej bolał ja brzuch i kregosup a teraz odczuwa bol po bokach , czy to bola jajniki i czy musimy isc do lekarza Czy 15-latka moze isc do kazdego ginekologa czy dzieciecego?
  3. Mam załozoną wkładke wewnątrzmaciczna od maja do tej pory miałam regularne miesiączki ale ostatnio tydzien po zakaczeniu miesiaczki zaczeło sie plamienie co to może oznaczać czy jest coś co powinno mnie zaniepokoić czy tak jest przy władkach
  4. Dziękuję za odpowiedz aby się dużej nie martwić pójdę do lekarza , może po prostu jestem przewrażliwiona ale wcześniej tego nie było i dlatego mnie to zaniepokoiło.
  5. Zauważyłam na brzuchu z prawej strony pępka lekkie wybrzuszenie przy dotykaniu tego miejsca nic nie odczuwam ale mnie to niepokoi co to może być bo wcześniej tego nie widziałam . Czytałam o przepuchlinach pępkowej i brzusznej czy to może być właśnie jakaś przepuchlina?
  6. Witam! Dziękuję za odpowiedz na moje pytanie, ale teraz sama już nie wiem bo pisze pan że w moim przypadku bezpieczną metodą jest miedziana wkładka domaciczna i taką mi doradziła pani ginekolog więc kupiłam wkładkę NOVA T 380 z miedzią a gdy już chciałam umówić się na założenie pani doktor powiedziała że ostatnio wyczytała że taka wkładka też niesie ryzyko zakrzepicy i nie podejmie się aby mi ją założyć .Co mam teraz zrobić a czy preparaty jednoskładnikowe zawierające progestagen są bezpieczną metodą antykoncepcyjną?
  7. Mam pytanie jaką antykoncepcje mogę zastosować wiedząc że grozi mi zakrzepica nóg. Stosowałam przez ok 10 lat tabletki Microgynon 21 przy których czułam się dobrze i bezpiecznie ale niestety musiałam je odstawić gdyż w nodze stwierdzono zakrzep , chciałam założyć wkładkę wewnątrzmaciczną Nova T ale pani doktor mi ją odradziła bo podobno istnieje duże ryzko przy zakrzepicy .Teraz sama nie wiem sama czy jest wogóle jakaś metoda antykoncepcyjna która mogę stosować.Boję sie zajść w ciążę gdyż mam toksoplazmozę .Proszę o poradę , dzieci już mam dwoje.
  8. Miałam zakrzep w lewej nodze po leczeniu wyniki były dobre choć ostatnio noga znów mnie pobolewa , kiedyś brałam tabletki antykoncepcyjne lecz odstawiłam chciałam więc założyć wkładkę wewnątrzmaciczną NovaT 380 ale lekarz mi odradził że istnieje duże ryzyko zakrzepów czy to prawda i czy jest jakaś inna metoda zabezpieczająca ciąży a nie ma wpływu na zakrzepicę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...