cienka granica

Kobieta, 32 lata, Piekary Śl.

Lista postów użytkownika
cienka granica

Re: Brak seksu w małżeństwie i jego rozpad

~specjalista od rodz
Powinnaś nie zwlekać i jak najszybciej podnieść sobie libido. Tkwiąc w tej sytuacji nie tylko sobie źle robisz ale i swojemu mężowi jak i dzieciom bo facet długo bez seksu nie wytrzyma i na pewno pójdzie jak już nie poszedł na boki. A jeśli ma odrobinę oleju w głowie to będzie to robił dyskretnie bez zobowiązań. Powinnaś zacząć brać takie tabletki Feminam Libido w składzie jakieś zioła z Ameryki Środkowej USA i Afryki. Bardzo skuteczne dla kobiet w twoim położeniu i bez skutków ubocznych. W Twoim przypadku trzeba będzie pobrać przez jakiś miesiąc bo nie wiadomo jak daleko zaszła ta utrata libido.

może jest to jakiś sposób ale czy faszerowanie się takimi środkami to dobre rozwiązanie.

cienka granica

Re: Sukienki kopertowe

Ja osobiście uwielbiam sukienki kopertowe ponieważ nie posiadam figury modelki a taki krój, pozwala nie tylko ukryć mankamenty figury co daje poczucie że wyglądam dobrze. Pasują niemalże do każdej okazji, co sprawia że są bardzo praktyczne. Wybór odpowiednich sukienek kopertowych, ułatwiają takie strony jak ceneo. To pomocne narzędzie w wyszukiwaniu ofert oraz sklepów które nie tylko nas zainteresują ale przede wszystkim, sprostają wymaganiom.

cienka granica

Re: Mam 16 lat i jestem w ciazy. Co robic?

dlatego uważam, że w szkołach powinno zostać wprowadzone lekcje na temat wychowania seksualnego. Bo skoro rodzice nie są w stanie tego dziecku wytłumaczyć i kończy się to tak jak się kończy to niech przynajmniej szkoła ich w tym zakresie wyedukuje.

cienka granica

Re: Przymusowe leczenie alkoholowe partnera

na przymusowe leczenie to tylko Sąd może wysłać, sama nie możesz go do tego zmusić. Lepiej odpuść sobie takiego partnera zanim dojdziesz do wniosku że zmarnowałaś sobie życie.

cienka granica

Re: Żałoba a sylwester

to od Ciebie będzie zależało jak będziesz obchodzić żałobę. Generalnie nie powinno się chodzić na żadne zabawy.

cienka granica

Re: Ukryte Cierpienie

w takim wypadku konieczna będzie terapie, mam nadzieję że masz tez wsparcie w rodzinie albo znajomych bo też bardzo ważne.

cienka granica

Re: Nie wiem jakiej jestem orientacji.

Ty to sobie daruj z takimi tekstami. Ciebie trzeba leczyć skoro tak podchodzisz do sprawy.
A Tobie radziłabym pójść do seksuologa, powinno Ci to pomóc dojść ze sobą do ładu i składu.

cienka granica

Re: Walczyć czy odpuścić?

ja tak bym zrobiła, zróbcie sobie taką separację i na spokojnie wszystko sobie przemyślcie.

cienka granica

Re: czy kaźdy facet da się uwieść

a ja uważam, że nie każdego da się uwieść. Jeśli jest wierny swoim przekonaniom to nawet najpiękniejsza kobieta we wszechświecie nie będzie w stanie tego zmienić.

cienka granica

Re: Kiedy przestanie boleć?

nie szukaj ukojenia w tabletkach czy innych używkach. Musisz dać sobie czas, tak od razu nie da się zapomnieć i przestać myśleć.

cienka granica

Re: Przepisy na domowe zupy

Ja polecam moją ulubioną od czasów dzieciństwa zupę pieczarkową ... Jest to przepis dzięki któremu smak zupy jest dokładnie taki sam jak za czasów kiedy gotowała mi ja moja babcia. Prawdziwe domowy smak, dokładnie taki jak być powinien. Spróbujcie.

cienka granica

Re: Koleżanka narkomanka

musisz z nią szczerze porozmawiać, jak wpadnie totalnie w nałóg to zabiorą jej dziecko i zamkną siłą na odwyku. Czegoś takiego chce dla siebie i dziecka?

cienka granica

Re: Zaniedbywanie przez partnera

to smutne kiedy czujemy się opuszczeni i dostawieni na bok przez partnera ale ja jestem zdania że o problemach trzeba na bieżąco rozmawiać aż do znienawidzenia, wtedy partner się nauczy jak powinien się zachowywać a jak nie.

cienka granica

Re: Mam problemy z życiem!

skoro masz 11 lat to idź najpierw do pedagoga szkolnego, opowiedz o całej sprawie a on Ci dalej pomoże.

cienka granica

Re: brak perspektyw życiowych

nie wiem szczerze co napisać poza tym, że to smutna historia i mimo wszystko życzę Ci jak najlepiej.

cienka granica

Re: Mam dość

ja też namawiałabym babcię na wizytę u specjalisty.

cienka granica

Re: zrobić pierwszy krok ? :0

ja też wyznaję zasadę że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Jak już coś raz się rozpadło to rozpadać się będzie dalej, wiem bo to przerabiałam.

cienka granica

Re: samotność

wyjdź do ludzi, znajdź jakieś hobby, wypełnić swój czas do maksimum.

cienka granica

Re: Problem ze skupieniem i apatia w okresie zimowym

okres jesienno-zimowy to generalnie okres kiedy dominuje spadek ciśnienia i ludziom nic się nie chce. Ale jeśli bardzo Ci to przeszkadza to może powinnaś skorzystać z pomocy pedagoga szkolnego.

cienka granica

Re: Prezent dla chłopca

Ja staram się kupować prezenty praktyczne. Mój 11-letni chrześniak zaczął bardzo zwracać uwagę na swój ubiór, nie włoży już byle czego. Mały elegancik :) Jego mam mówiła mi że planuje kupić dla niego nową kurtkę na obóz zimowy, no ale od czego ma Matkę Chrzestną :P Znalazłam taką chlopiece kurtkę dziecięcą i mam nadzieję że się mu spodoba.

cienka granica

Re: Jestem zyciowym przegrywem..

tego wsparcia to ona potrzebuje na pewno tylko musi jeszcze znaleźć w sobie odwagę żeby to zrozumieć i się na taką pomoc zdecydować.

cienka granica

Re: boję się pracy?

też tak uważam, najpierw trzeba zlikwidować wszystkie blokady a potem zacząć normalnie funkcjonować.

cienka granica

Re: prezenty świąteczne

Ja postanowiłam w tym roku nie popełniać tego samego błędu jaki popełniam co rok, czyli zostawiać wszystko na ostatnią chwilę i już zaczęłam szukać prezentów. Właśnie znalazłam na mojej ulubionej stronie taką fajną bluzkę, idealną dla mojej nastoletniej siostry.

cienka granica

Re: Nadużywanie alkoholu przez ojca i gwałty

Dziewczyno, tej sprawy nie można tak zostawić. Skoro mówisz ze policja śmiała Ci się w twarz to idź do telewizji, do odpowiednich instytucji. Nie zostawiaj tej sprawy tylko walcz!!! Walcz, aż do skutku!!!