Skocz do zawartości
Forum

chudolinio123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miasto
    Zgorzelec

Osiągnięcia chudolinio123

0

Reputacja

  1. Pośród tumu nie mogę się odnalećś czasami czuje się sam na tym świecie i poczucie winny które tak boli tyle czasu mineło a w głowie te same myśli i łzy które wylewane są nie daje rady już porażki same.
  2. Mam takie pytanko od kiedy posiadamy psychikę i kształtuje się nasza psychika.
  3. Mam problemy z podjęciem zastępczej kary w postaci prac społecznych.Jestem leczony farmakologicznie od fobii społecznej,leku napadowego oraz od PTSD nie mam tego tak ustabilizowanego ciągle przed czymś uciekam,oczy pełne lęku a znając to zaraz wpłynie od kurator że nie chodzę i zamienią to na zakład karny.Czy jest jakieś inne wyjście.
  4. Miał by ktoś jakieś zdania monologu wewnętrzy bardzo bym prosił.
  5. Stawiam codziennie temu czoła tylko wstanę, samo funkcjonowanie którego nie ma swobody,chwilami sam na tym świecie małym czuję się i życie to sprawiło i poleciałem na dno i zostałem spisany na straty przez otoczenie i się dziwią co to za znajomość stara czy nowa jak na nikogo nie mogłem liczyć w czasie najgorszych chwil życia. Zespół stresu pourazowego (PTSD) stwierdza się u osób, które przeżyły traumatyczne wydarzenie. Doświadczenie to powoduje powracające, natrętne i wywołujące cierpienie wspominanie tego zdarzenia, obejmujące obrazy i odczucia. Jakie są przyczyny i objawy zespołu stresu pourazowego? Czy wyleczenie chorego z traumą pourazową jest możliwe? Zespół stresu pourazowego (PTSD) klasyfikuje się jako zaburzenie lękowe, które często jest następstwem traumatycznego, zagrażającego życiu fizycznemu lub emocjonalnemu wydarzenia. :) :) :) Osobowość lękliwa albo inaczej unikająca . O osobach lękliwych można powiedzieć, że są nieśmiałe do sześcianu. Jak inaczej przejawia się osobowość lękliwa? Chory żywi przekonanie, że nie pasuje do społeczeństwa, że jest inny, nieatrakcyjny interpersonalnie, niegodny uwagi, zainteresowania, że nikt nie może go polubić. Osobom unikającym kontaktów towarzyszy również nieadekwatne i niskie poczucie własnej wartości albo wręcz poczucie niższości w stosunku do innych osób. Ludzie lękliwi bezustannie znajdują się w centrum swojego umysłu, analizują swoje zachowanie, gesty, sposób mówienia, wygląd itp. Nadmiernie koncentrują się na byciu krytykowanym lub obawiają się odrzucenia, mimo że nie ma najdrobniejszych sygnałów z otoczenia o negatywnym stosunku do danej osoby. :) :) :) Fobia społeczna . Podstawowym objawem jest lęk dotyczący wszystkich sytuacji społecznych, związanych z podejmowaniem aktywności (poznawaniem nowych ludzi, inicjowaniem rozmowy), wystąpieniami publicznymi. Ponieważ często ten rodzaj lęku mylony jest z tremą, nieśmiałością, podstawowym kryterium diagnostycznym w tym przypadku jest odczuwanie silnego lęku, który paraliżuje możliwość podjęcia aktywności w relacjach i sytuacjach społecznych. Dodatkowo podczas doświadczania lęku pojawiają się inne objawy świadczące o tym, iż konkretna sytuacja jest dla danej osoby czynnikiem lękotwórczym. :) :) :) Zespół lęku napadowego (inaczej zaburzenia lekowe z napadami lęku albo lęk paniczny albo lęk napadowy – jedno z zaburzeń lękowych, charakteryzujące się nawracającymi napadami intensywnego lęku (napadami panik :) :) :) :)Przyjmuje się, że objawy zespołu lęku napadowego prowadzą zwykle do narastania wtórnego lęku antycypacyjnego (lęku oczekiwania), tj lęku przed nieprzewidywalnymi napadami lęku. Stąd, napady paniki, o nieuchwytnej dla pacjenta przyczynie, mogą z czasem kojarzyć się z sytuacjami, w których się powtarzały bądź sytuacjami, w których utrudnione jest uzyskanie natychmiastowego wsparcia lub pomocy. Prowadzi to często do obaw przed opuszczeniem domu, przed samotnością, wejściem do sklepu, znalezieniem się w tłumie, przed korzystaniem ze środków komunikacji publicznej itp., innymi słowy do rozwinięcia się agorafobii. Współwystępowanie objawów zespołu lęku napadowego z objawami agorafobii. :) :) Czy jest możliwość powrotu do społeczeństwa,od zyskania tożsamości swojej.
  6. Mam nie typowe pytanka pierwsze co to jest rodzinna ,co znaczy rodzina.
  7. Wszystko jest przed tobą młody jesteś potrafisz sam się bronić i kierować swoim życiem.Idź sobie do psychologa szkolnego i pomału rozmawiaj z nim , a przed czym tak uciekasz.
  8. A jak to wpływa na twoje funkcjonowanie codzienne,problemy masz jakieś w sytuacjach.
  9. A czy fobia boli Cię fizycznie? Trudno mi powiedzieć pod względem fizycznym czy boli nie skupiam się na tym.
  10. A w to w chodzi zaburzenia lękowe w postaci fobii lub napady lęku panicznego itp.
  11. Konsultacje specjalistyczne w przypadku dolegliwości somatycznych to jest z oddziału leczenia uzależnienia od alkoholu oferują coś takiego,prosił bym o wytłumaczenie tego co to jest,jakie to są dolegliwości somatyczne itp.
  12. Ludzie zawsze widzą to co chcą widzieć,zawsze od takich uciekam jeszcze jak padają słowa które mają znaczenie a zawsze ktoś wejdzie mi pod nogi wróg jest dla mnie wszędzie.
  13. Jak przełamać się kiedy ludzie chcą mnie oceniać,mówić mi co mam robić,spisując mnie na straty moje zdanie się nie liczy itp.A nawet mnie nie znają, przecież to ja kieruje swoim życiem podjęta w życiu decyzja to tylko moja własna jak się nie bać mówić kiedy jestem w śród ludzi i walczyć o swój honor.
  14. Ja mam przeszło 30lat i nigdy nie miałem dziewczyny,raczej dla mnie to gatunek wymarły są w muzeum.
  15. Nie poddawaj się prawda musi ujrzeć światło dzienne Policja to nieudaczniki rowerzystów po 65roku życia potrafią złapać i tego czasami nawet nie.Pisz skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka na nich nie od puszczaj walcz zniszcz ich do spodu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...