Skocz do zawartości
Forum

beataj199

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Biały Dunajec

Osiągnięcia beataj199

0

Reputacja

  1. Moje motto życiowe brzmi: "Chwytaj dzień" Po nieprzespanej nocy moim największym wrogiem jest wylegiwanie się do południa. Sprzymierzeńcem natomiast jest mój autorski program PowerZosia, który pozwala mi przetrwać do wieczora i w miarę możliwości efektywnie przeżyć dzień. Wstaję o tej porze co zawsze - 6:30, z łóżka prosto pod prysznic - szybki, ale bardzo orzeźwiający, koniecznie chłodny. Następnie drepczę do kuchni, gdzie włączam moją ulubioną stację radiową i przygotowuję pożywne śniadanie dla mnie i mojego męża. Spożywanie zdrowego i bardzo energetycznego posiłku razem z moim Ukochanym jest dla mnie podwójnie doładowujące i pozytywnie nastraja na walkę z codziennością. Śniadanko musi obowiązkowo zwieńczyć wspólna kawka i już mogę ruszać na podbój dnia. Oczywiście nie w piżamie! ;) Bardzo istotne dla mnie jest to, jak jestem ubrana. W walce ze zmęczeniem pomagają mi ubrania w radosnych kolorach. Nieważne, czy jest to dzień roboczy, czy wolne. Istotnym dla mnie jest, aby starać się aktywnie działać. Kiedy coś się dzieje czas szybciej mija i nie ma nawet okazji, by myśleć o zmęczeniu. Nie mogę wyobrazić sobie bezczynnego siedzenia w kanapie i ubolewania jaka to jestem niewyspana i padnięta. Dzięki tym kilku krokom mój dzień po nieprzespanej nocy nie musi być niczym scena z dreszczowca. Oczywiście, przyznam, że jestem mniej produktywna, kreatywna i kontaktowa niż wtedy, gdy jestem wypoczęta. Niemniej jednak uważam, że warto zrobić wszystko, by koszmar „dnia po” zamienić w możliwie najpozytywniejsze jego przeciwieństwo.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...