Skocz do zawartości
Forum

beata1234

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    reszów

Osiągnięcia beata1234

0

Reputacja

  1. Witam, od 3 miesięcy zażywam tabletki Daylette (24+4). Niestety w 3 tygodniu - 27.11.2012 zapomniałam jednej tabletki. Przyjęłam ją w dniu kolejnym (dziś), minęło jednak więcej niż 12godz. W ostatnim czasie nie odbywałam stosunku, ponieważ nie ma mnie w kraju, i wracam do partnera dopiero za 2tyg. Chciałabym żeby wtedy antykoncepcja działała. Ryzyko ciąży jest wykluczone, ponieważ jak wcześniej wspomniałam od długiego czasu nie było stosunku. Zgodnie z ulotką powinnam pominąć tabletki placebo i przejść do kolejnego blistra, co wiąże się z przesunięciem krwawienia, czego wolałabym uniknąć. Czy jeśli dokończę ten blister jak każdy inny, włącznie z tabletkami placebo (które normalnie brałabym za 4 dni) by wystąpiła miesiączka (trwa 6dni), za 2 tygodnie antykoncepcja będzie zachowana? Jeśli nie, nie mam nic przeciwko stosowania innych metod, jak np. prezerwatywy, dopóki tabletki nie będę zapewniały ochrony. Jeśli jest taka konieczność jak długo zabezpieczać się dodatkowo? Zależy mi by nie przekładać teraz okresu, bo według moich obliczeń jeśli to zrobię kolejny wystąpi w czasie wyjazdu do ciepłych krajów z moim partnerem. Nie mam kontaktu z moim ginekologiem, ponieważ jestem za granicą, dlatego zwracam się o pomoc tutaj. Będę niezmiernie wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...