Skocz do zawartości
Forum

basienka232

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Warszawa

Osiągnięcia basienka232

0

Reputacja

  1. Ewka, znam to uczucie! Tyle stresu jest z tym związanego, że miesiączka aż się spóźnia! Ja czekam na upragniony okres, czuję, że się zbliża OBY :)
  2. Kasiu, a może poproś ginekologa, aby wypisał ci leki, które zażyjesz przed upływem 72h po stosunku i będziesz miała 100% pewność, że nie jesteś w ciąży.
  3. Plemniki żyją do 72h, więc nie martw się. Nie będzie takiej sytuacji :)
  4. Zajść w ciążę można będąc nawet dziewicą. Kasiu, poczekaj na miesiączkę, jeżeli już poczujesz, że nie ma jej zbyt długo to zrób test. Pamiętaj, nie stresuj się zbyt mocno, bo możesz to wszystko spowolnić. Powiem ci szczerze, że mam podobną sytuację co Ty..
  5. Kasiu, jesteś pewna, że to z penisa Twojego partnera wydobył się płyn przedwytryskowy?
  6. Udowodniono, że płyn przedwytryskowy może zapłodnić, bo są w nim zdolne do tego plemniki. Wiesz może, czy miałaś dni płodne?
  7. Witam. Przekopałam mnóstwo stron w internecie i po prostu wszystko pomieszało mi się w głowie na temat śluzu wydzielanego z pochwy. Kilka dni temu pojawił mi się śluz biały, lepki, ale nie ciągnący się. Taki jakby 'glutkowaty', że mogłabym go wziąć w rękę. Może nie zabrzmi to przyjemnie, ale taki jakby 'smark'. Zasychał on na bieliźnie i tworzył jakby taką białą skorupkę. Dodam, że nie miał nieprzyjemnego zapachu, ani pochwa mnie nie swędziała. 15 czerwca odbyłam stosunek z chłopakiem. Nie doszło do wytrysku, najprawdopodobniej nie wydzielił się płyn przedwytryskowy, więc prawdopodobieństwo zapłodnienia jest naprawdę znikome (bynajmniej ja i partner tak uważamy, na dodatek był to koniec dni płodnych, tak wynikło z moich obliczeń). W każdym razie od 2 dni mam śluz żółty, przez który wiele razy miałam wrażenie, że dostałam miesiączki i biegałam do toalety to sprawdzić (dodam, że spodziewam się jej, bo mam wahania nastrojów, ochotę na słodycze i odczuwałam lekki ból w podbrzuszu). Powiedzcie mi proszę co oznaczał ten biały 'glutkowaty' śluz, a teraz ten żółty? To znak, że zbliża mi się miesiączka, czy wręcz przeciwnie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...