Skocz do zawartości
Forum

Balbinka198

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    znikad

Osiągnięcia Balbinka198

0

Reputacja

  1. powiedział również ze podczas badania było slychac jak w prawym barku dziwnie cos strzyka... hmm az się boje. dziwne to wszystko nie doznałam zadnego urazu ostatnimi czasy a tu cos takiego.
  2. wlasnie wrocilam od lekarza rodzinnego skierowanie do ortopedy zobaczymy co będzie.Dziekuje
  3. witam od 2 dni boli mnie w prawej piersi. Bol jest klujacy , rozrywający . Boli przy glebszym wdechu, schylaniu ,skrecie w prawa strone . Nie bardzo mogę podnieść cięższy przedmiot. Dodam ze napoczatku bol był umiejscowiony po srodku piersi teraz coraz bardziej przesuwa się w strone pachy i gorna czesc. Tak wiem powinnam isc do lekarza... ale może ktoś tutaj udzielil by mi pomocy czym to może być spowodowane.
  4. wlasnie tak i podobno o ciężkim przebiegu... strasznie mocne kolki zmiany skorne (atopowe) w okolicach zgiec lokci kolan na plecach ramionach nadgarstkach udkach... okolice brwi także pozmieniane uszy strasznie się wysuszają za uszkami również (często się nadrywają) policzki co rusz to szorstkie . także powiem ze tylko rece rozkładam. nie wspomnę ze biegunki również ma ubywa na wadze w wieku 3 miesięcy wazy 5kg gdzie jak się urodzil wazyl 3090. nie karmie go piersią już w trakcie jak go karmiłam swoim mlekiem zaczal dostawac skaze, mleko zaczelo mi ginac i musiałam go dokarmiać i wlasnie wtedy się zaczelo. pierw nan potem nutramigen . alergolog zalecil neocate(poprawa była po tygodniu jednak po następnym tygodniu wszystko zaczelo się odnowa z tym ze objawy się wzmozyly. Byliśmy w szpitalu miał badana krew w kierunku alergii ale na wynik musimy jeszcze troszkę poczekać. . lekarze powiem szczerze ze tez bardzo zdziwieni ze ma już takie objawy w tak krótkim czasie od urodzenia podobno objawy alergii pokarmowej (na bialka) pojawia się po dluzszym przyjmowaniu nieodpowiedniego mleka. ja się nie znam i szczerze mowiac chyba już od tego wszystkiego glupieje . Boje się ze ze strachu o dziecko wpadam w paranoje i sama sobie stwarzam coraz to nowsze problemy
  5. juz sama kurcze niewiem. Maly niestety jest alergikiem ma ciezka alergie pokarmowa atopowe zapalenie skory które tez prawdopodobnie jest wynikiem tej alergii :-( musze na pewno cos z tym zrobić bo boje się późniejszych konsekwencji a dziecko niestety ma tylko 3 miesiace
  6. od urodzenia ma sapke .... teraz niby kataru nie ma a jednak tam gleboko cos mu zalega i strasznie chrabasci tak jakby miał jakies zapelenie którego nie można było stwierdzić po badaniu osluchowym , doszedł kaszel i tak już od dłuższego czasu. szczerze mowiac to chyba sama dokładnie niewiem po co to było...:-(
  7. tak byliśmy i mam się nie przejmować osłuchowo jest w porządku te zmiany mogly wyjść przez to ze maly mocno plakal podczas robienia zdiecia niestety
  8. faktycznie ma niedowagę jest na diecie elementarnej ze względu na ciezki przebieg alergii pokarmowej. jednak niesadzilam ze takiego czegos można dowiedzieć się z rtg klatki piersiowej
  9. oj to się chyba troszkę przestraszyłam. a co to może znacząc? ma zapalenie pluc?
  10. Witam Chcialam się dowiedzieć czy wynik jest prawidłowy\ Zageszczenia miąższowe ukladajaoce się odwnekowo z widocznym bronchogramem powietrznym. Przepona i katy p-z wolne. A-P w normie.
  11. Witam jestem w 29 tygodniu ciąży i mam zylaki sromu , na tylnej części uda prawego rozciagajace się do kolana. Za kolanem zrobily mi się sine zmiany które często tak jakby puchly maja goraczke i sprawiają bol. na sromie zylaki sa największe sprawiają bol przy oddawaniu moczu (pieka i ogolnie bola). chciałam się dowiedzieć czy powinnam się przejmować badaniem Usg... na wizyte u lekarza niestety musze jeszcze trochę poczekać. Ujscie VSM wydolne, pnie naczyń nieposzerzone niewydolne, z niewydolnymi perforatorami w obrebie ud oraz z żylakami w obrebie warg sromowych większych, glownie prawej oraz z zespolem drobnych zylakow na tylno- bocznej powierzchni prawego uda siegajacych dolu podkolanowego. VSP nieposzerzone. Siec zylna powierzchniowa i gleboka bez cech swiezej bądź przebytej zakrzepicy. Dodam ze bol prawej nogi jest najbardziej uciążliwy w nocy, spoczynku. nie mogę sobie wtedy dac rady z noga. Boje się czy z tymi żylakami powinnam rodzic naturalnie czy jest to już wskazanie do porodu poprzez ciecie. Pozdrawiam
  12. Witam Od jakiegoś czasu dokucza mi drętwienie dloni i nog. z czasem te odczucia staja się jedna coraz bardziej uciążliwe nie ważne czy to pora nocna czy tez dzien. Bez znaczenia jest tez co w danej chwili robie. robiłam podstawowe wyniki morfologii które sa w normie poza potasem, który jest podwyzszzony. Oprocz drętwienia dolaczyl się silny bol , który potrafi wybudzić mnie ze snu. może mi ktoś pomoze w odgadnieciu co mi dolega??
  13. Witam Corka 14 marca zlamala kosc pisczelowa i strzalkowa w pobliżu kostki. po 5 tyg miała sciagniety gips z tym ze zrost nie był jeszcze na tyle mocny. Lekarz zalecil chodzenie o kulach i powoli zacząć ja obciazac ale bez przesady.... W pierwszym tygodniu kazałam corce tylko i wyłącznie chodzic o kulach ale zauwazylam ze zlamana noga jest zimna , wystraszyłam się ze cos nie tak... Dlatego powoli zaczelysmy na nowo uczyc się chodzic by zobaczyć czy krazenie w nodze zaczyna wracac do normy . Cale szczęście tak.Obecnie mija niespełna 2 miesiące od wypadku noga jest spuchnieta z dnia na dzień wydaje mi się ze coraz bardziej. Dzisiaj zauwazylam nawet ze w okolicach złamania nogi skora jest sporo cieplejsza. Dodam ze nie ma czerwonej skory w tej okolicy. Zastanawia mnie tylko czy to normalne ze nozka mogla dostać goraczki?? Proszę o odpowiedz
  14. Dziekuje za odpowiedz Chcialabym sie jeszcze dowiedziec co to sa te bakterie atypowe?. A i wczesniej zapomnialam dodac ze mam tez problemy przy oddawaniu moczu tzn. ledwo co zdaze sie wysiusiac i sie ubrac znow czuje potrzebe oddania moczu i tak kilka razy w ciagu krotkiej chwili
×
×
  • Dodaj nową pozycję...