Skocz do zawartości
Forum

Bajeczka1975

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Bydgoszcz

Osiągnięcia Bajeczka1975

0

Reputacja

  1. Od 3 tygodni pojawiła mi się dziwna wysypka na nogach ale tylko od wewnętrznej strony ud i łydek w postaci kropek ale tak jakby były one pod skórą . Wieczorem po umyciu ( tylko w letniej wodzie) zaczyna mnie piec :(( Dzisiaj zauważyłam również,że zaczyna pojawiać się również od wewnętrznej strony przedramienia :((( Dodam,że bolą mnie kolana,kostki,stopy i lekko drętwieją. Załączam zdjęcia. PS.Może ktoś spotkał się z czymś takim lub podobnym?Pozdrawiam
  2. Miesiąc temu miałam zrobione USG piersi,w prawej znaleziono włókniaka ale lekarz powiedział,że to nic groznego,nie mam się czym martwić i za rok mam zrobić powtórne USG. W ogóle nic nie odczuwałam i jest umiejscowiony bardzo głęboko ale wczoraj zaczęła boleć mnie ta pierś i pod samym dołem znalazłam guzek ( wyglądem przypomina odstający żylak) i boli,że dotknąć nie idzie:(((
  3. Osiem dni temu miałam zrobioną Elektroreseksja szyjki macicy( LLETZ) i od 3 dni czuję nieprzyjemny zapach czy to jest normalne?? bo zaczyna mnie to martwić :(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...