Skocz do zawartości
Forum

Aska2709

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    warszawa

Osiągnięcia Aska2709

0

Reputacja

  1. Wezwano mnie w trybie pilnym po odbiór wyników cytologii informując (pani z rejestracji), ze wynik jest bardzo zły. Nie ukrywam, ze przestraszyła mnie tym. A kiedy dodatkowo poczytałam w internecie - nie wiem w końcu czy to rak czy nie rak, bo raz jest to określone jako rak nieinwazyjny, a raz jako, ze jeszcze to nie rak. Czy mam już się zacząć bać i pakować pomału w zaświaty? A oto wyniki: jakość rozmazu-zadowalający ogólna ocena rozmazu - nieprawidłowy zmiany nienowotworowe- tu nic nie zaznaczono nieprawidłowości komórek nabłonka płaskiego - zmiany śródnabłonkowe dużego stopnia (HSIL/CIN2-CIN3) nieprawidłowości komórek gruczołowych - też nic nie zaznaczono zalecenia-badanie histopatologiczne grupa wg.Papanicolaou:IV Najbardziej przeraża mnie ta grupa IV. Jak to możliwe? Zero objawów, nic się nie dzieje i rak? O co chodzi dokładnie z tymi CIN2-CIN3. Czy to jakis wynik posredni? Czy jeszcze nie wiadomo czy CIN2 czy CIN3? Miałam USG transvaginalne- żadnych zmian nie wykazało, wynik całkowicie pozytywny. Oczywiście idę z tymi wynikami do ginekologa, ale czy mam aż tak się tej wizyty bać?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...