Skocz do zawartości
Forum

Asiulka0693

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Lublin

Osiągnięcia Asiulka0693

0

Reputacja

  1. Pominięcie dwóch tabletek w 2 i 3 tygodniu Witam, Mam następujący problem. Jestem dopiero w 2 miesiącu brania tabletek antykoncepcyjnych (jest to 2 blister), wcześniej nie brałam żadnych tabletek anty. 10 dnia (2 tydzien z tego blistra) pominęłam tabletkę i wzięłam ją po ok 14 godzinach, następnie 16 dnia znów zapomniałam i wzięłam po około 15 godzinach (3 tydzien). W międzyczasie doszło do kilku stosunków przerywanych z czego jeden 2 dni po pominięciu tej drugiej tabletki. W ulotce jest napisane ze powinnam albo rozpocząć 7 dniowa przerwę od razu po pominieciu tabletki lub nie robić przerwy i przejść od razu do następnego blistra. Ponieważ jest to mój dopiero drugi blister wolałabym przejść po nim do normalnej 7 dniowej przerwy ponieważ boję się negatywnych skutków takiego połączenia blistrow na początku brania tabletek. Czy mogę tak zrobić czy lepiej zastosować się do zaleceń producenta? Czy może powinnam się udać z tym problemem do ginekologa? Proszę o szybką odpowiedz
  2. Witam, Mam następujący problem. Jestem dopiero w 2 miesiącu brania tabletek antykoncepcyjnych (jest to 2 blister), wcześniej nie brałam żadnych tabletek anty. 10 dnia (2 tydzien z tego blistra) pominęłam tabletkę i wzięłam ją po ok 14 godzinach, następnie 16 dnia znów zapomniałam i wzięłam po około 15 godzinach (3 tydzien). W międzyczasie doszło do kilku stosunków przerywanych z czego jeden 2 dni po pominięciu tej drugiej tabletki. W ulotce jest napisane ze powinnam albo rozpocząć 7 dniowa przerwę od razu po pominieciu tabletki lub nie robić przerwy i przejść od razu do następnego blistra. Ponieważ jest to mój dopiero drugi blister wolałabym przejść po nim do normalnej 7 dniowej przerwy ponieważ boję się negatywnych skutków takiego połączenia blistrow na początku brania tabletek. Czy mogę tak zrobić czy lepiej zastosować się do zaleceń producenta? Czy może powinnam się udać z tym problemem do ginekologa? Proszę o szybką odpowiedz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...