Skocz do zawartości
Forum

Asia7532159

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Mysłowice

Osiągnięcia Asia7532159

0

Reputacja

  1. Antykoncepcyjnych to nie pierwsze a globulki mialam pierwszy raz
  2. Od 19 pazdziernika zaczyna mi sie 7 dniowa przerwa wiec w tych dniach powiknnam dostac okres
  3. Odpowie ktos jeszcze ? Na wizyte u ginekologa musze dluuugo czekac :(
  4. Wczoraj wieczorem wzielam pierwsza globulke dopochwowa na infekcje dzisiaj wyplynely mi pozostalosci po globulce lecz popoludniu zaczal leciec mi brazowy sluz dlaczego taki sluz? przepraszam za pytanie ale pierwszy raz mam przepisane globulki
  5. Asia7532159

    Probiotyki

    Czy cos sie moze stac jezeli zapomni sie wziac jednej tabletki probiotyku gdy biore antybiotyki?
  6. Skonczylam dzis antybiotyki poszlma na kontrole lecz angina nie przeszła dostalam kolejne antybiotyki na 3 dni Sumamed i caly czas przy antybiotykach biore probiotyk. Czy aby na pewno moge brac te blobulki ? Bo boje sie zaczac je przyjmowac przy antybiotykach
  7. W piatek dostalam antybiotyki na angine ropna lecz teraz powinnam zaczac brac globulki dopochwowe i moje pytanie jst takie czy mozna brac globulki gdy biore antybiotyki?
  8. Dzis dostalam antybiotyki poniewaz mam angine czy wraz z antybiotykiem moge brac tabletki przeciwgoraczkowe (bo goraczka dochodzi do 38.4)
  9. Dodam zew biore tabletki o 18 i nie wiem czy mam brac bo nie mam okresu nadal. Bo moge np w nocy dostac co sadzicie ? Dajcie jakies odp
  10. Skonczyłam moje pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych mialam 7 dniowa przerwe i dzis powinnam dostac okres i wziac tabletke lecz okresu nie ma. Dodam ze jestem pewna ze w ciazy nie jestem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...