Skocz do zawartości
Forum

arkadia1616

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wrocław

Osiągnięcia arkadia1616

0

Reputacja

  1. Ginekolog, którego odwiedziłam był niezwykle "oszczędny" w wypowiedziach stąd ta wiadomość.30 września współżyłam bez zabezpieczenia (stosunek przerywany) partner NIE skończył we mnie. Było to na ok 2-4 dni przed planowaną miesiączką. Teoretycznie dni niepłodne. Cykle mam nieregularne od 24-do 27 dni. Kiedy okresu planowo nie dostałam poszłam do ginekologa po tabletke tzw. 72 \\\"po\\\". Lekarz przebadał mnie jako w pełni zdrową. Wysłuchał wszystkiego co opisuje teraz i przepisał Escapelle. Tabletke zażyłam w ok 49 godzinie. Zapoznałam się z ulotką sam lekarz jednak niewiele powiedział "czego moge sie podziewać". Usłyszałam jedynie, że jeżeli okres nie pojawi się do tygodnia mam zrobić test. Obecnie mija 4 dzień od zażycia tabletki. Efekty jej działania są bardzo odczuwalne wręcz książkowe. Wahania nastrojów, bóle głowy, złe samopoczucie, humory. Niestety okres w dalszym ciągu się nie pojawił. Więc krótko mówiąc jestem przerażona. Jakie są szanse na to, że jednak mogłam zajść w ciąże pomimo stosunku przerywanego, dni nie płodych i zażycia Escapelli?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...