Skocz do zawartości
Forum

arielka666

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta

Osiągnięcia arielka666

0

Reputacja

  1. Nie będę tutaj podawać wymyślnych przepisów, A jedynie opowiem o deserze dla łasuchów Misiów, w którym zagoszczą z wiśni i malin konfitury, jest przepyszny a do jego wykonania nie potrzeba brawury! Pyszne Muffiny czekolada skąpane, w środku konfiturami są przecież nadziane, Po rozgryzieniu wypływają na języki słodkości, Taki deser to obraz prawdziwej kucharskiej miłości, One delikatne i puchate w ręce, Dzieci zawsze składają słowa uznania w podzięce Bo każdy zastanawia się co środek kryje, Gdy się dowiaduje z uśmiechem z radości jak wilk zawyje!
  2. Przygotowania do świąt i nocy sylwestrowej, Muszą sprawić, ze będę w formie wystrzałowej, Kilka dni przed tymi świętami ważnymi, Trzeba się zastanowić nad zadaniami poważnymi! Po pierwsze trzeba zrzucić kilka kilo, Bo w okresie jesiennym trochę się przytyło, Chcę się wcisnąć do super nowej sukienki, odkryć i pokazać wszystkim swoje wdzięki, Więc lekką, przyjazną dla siebie dietę stosuję przy której się ograniczam a świetnie się czuję, Spadną krągłości z boczków i drobne sadełko, „Mąż mi powie „No pięknie Perełko!” Po drugie trzeba ujędrnić i ożywić skórę, Pobudzić uśpioną w zakamarkach duszy naturę, Poddać zabiegom różnym swoje ciało, Tak aby na parkiecie wyginała się śmiało! Peeling to najlepsza forma na dodanie jędrności, Najlepiej wykonany w morzu zapachu słodkości, Peeling czekoladowy mam już sprawdzony, O kilka kropel cytryny udoskonalony! Plus maseczka na twarz usuwająca zaczerwienienia, Przyjaciele na mój widok doznają oniemienia, A ja nawet z lekkim na twarzy makijażem, Będę się szczyciła nowym, odświeżonym wizażem!
  3. Moje szczególne i szczegółowe dbanie o zęby rozpoczęło się wraz z założeniem aparatu korekcyjnego na zęby. Gdy go nosiłam nauczyłam się myć zęby po każdym jedzeniu, a przede wszystkim musiałam używać nici dentystycznej, aby zachować ich higienę. Teraz gdy aparat nie jest mi już potrzebny a moje zęby śnieżnobiałe i proste nie zapomniałam o zabiegach, które powodują, ze moje zęby błyszczą i nie są zagrożone przez osad czy kamień nazębny. Najważniejsze to to, ze myję zęby rano i wieczorem - pozorne nic jednak zapewnia komfort i usuwa nieprzyjemny osad. Po każdym posiłku płukam zęby płynem do ust, aby odświeżyć jamę gębową i zachować zdrowy i świeży oddech. Staram się również nie zapominać o nici dentystyczne j i przynajmniej raz na dwa dni czyszczę nią zęby. Wszystkie te zabiegi nie są wymuszone a właściwie wyćwiczone i sprawiają mi już przyjemność, myślę że warto to uczcić wierszykiem: Biały uśmiech na twarzy mam, wtedy gdy kawał opowiadam, już od początku śmieję się sama, białych zębów wystaje gama, Gdy jem coś dobrego to micha się cieszy, brat wtedy zdjęcie robić mi spieszy, Bo mam w zębach kawałek czegoś dobrego, nie uważam tego za coś wielce złego. Bo już po jedzeniu wypłukam usta, i dalej będzie ze śmiechem rozpusta! Białe zęby warto w uśmiechu wystawiać, Znajomych ciekawą rozmowa zabawiać, Cudowny uśmiech to do zaufania wrota, Na pogawędkę od razu przychodzi ochota! Dlatego rano i wieczorem zęby szczoteczką szoruje, a gdy je wynitkuje od razu się lepiej poczuje!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...