Aribeth

Kobieta, 28 lat, Puck

Lista postów użytkownika
Aribeth

czy mogę być w ciąży.

Witam. Mam pytanie. Kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia w dni płodne (stosunek przerywany). Gdy partner skończył wyciągając penisa, po ok 2 minutach znów się zaczęliśmy kochać. Nie planujemy jeszcze drugiego dziecka ale mimo wszystko chciałabym mieć to drugie i cieszę się na myśl o zajsciu w ciążę. Miesiączkę powinnam dostać 4 dni temu. 2 dni temu czułam takie bóle jakbym miała dostać okres a nie dostałam. Dziś czuje się bardzo dobrze a okresu nadal nie ma. Czasem mam takie lekkie uklucie w podbrzuszu. Ok tydzień,półtora tygodnia temu przestały mi smakować papierosy. Nie wiem czy to przez to ze mogę być w ciąży czy tak samo z siebie. Co zapaliłam to wyrzucalam. Nigdy nie byłam nalogowa palaczka ale czasem jak miałam ochotę to sobie zapaliłam. Od tamtej pory nie palilam ani razu. Co do testu czuję jakieś zahamowania, bo mogę lada moment dostać okres ale póki go nie mam to jestem jakoś szczęśliwie przejęta ciążą że nie chciałabym zobaczyć negatywa i się rozczarować. Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?

Aribeth

Mam depresję. nie wiem co z sobą zrobić

Witam. Mam 24 lata. Wogole nie mam chęci do życia. Siedzę w 4 ścianach a właściwie leżę nic mnie nie interesuje ani tym bardziej nic mi się nie chce. Ciągle płaczę, nawet nie wiem dlaczego. Juz nie wiem co mam ze sobą zrobić. Ciągle myślę o tym czy o tamtym, o problemach. Ciągle szukam jakiegoś zajęcia żeby coś robić porostu i nie myśleć o problemach, depresji. Ale tak jak pisałam wyżej nic mnie nie interesuje. Czuje się nie potrzebna. Staram się gdzieś chodzić albo z kimś pogadać ale czuje ze wszyscy tylko "kopią mnie w dupe". Nawet prosiłam swojego partnera Czy jak się spotykamy czy możemy gdzieś wyjść z domu na spacer czy na piwo Czy gdzie kolwiek, bo siedzenie w domu mnie przytłacza. On mi na to odpowiada ze jak chce to mogę sama gdzieś iść ze mi nie broni. A samej to nie to samo bo i tak wtedy myślę o swoich negatywnych uczuciach. Chciałabym jakiegoś towarzystwa więcej. Przyjaciele tez nie mają zbytnio czasu, albo są w pracy albo mają swoje obowiązki. Ja to rozumiem ale już nie wiem gdzie się udać. Z partnerem jesteśmy rok czasu razem A nigdy nigdzie razem nie wyszliśmy. Mówię mu o tym a on mówi ze mam jakieś problemy "z dupy". Rozumiałam ze mu się nie chce gdyby był typowym domatorem ale z kolegami ciągle gdzieś wychodzi na piwo na siłownię na plażę. Ale mnie nigdzie ze sobą nie zabiera. Ze mną spotyka się średnio 2 x w tygodniu a z kolegami codziennie. A mieszkamy tylko kilometr od siebie. Wiem ze mnie kocha. Zdaje sobie też sprawę z tego ze czasem bez powodu się go czepiam. Szukam problemu tam gdzie ich nie ma ale z tym też nie umiem sobie poradzić. Czy to dlatego że siedzę ciągle w tych 4 ścianach? Z nudów? Wiedząc że on spędza czas z kolegami gdzie ja też bym mogła spędzić z nim czas a nawet bym chciała.cały czas zastanawiam się co on tam robi beze mnie i potem o wszystkich swoich obawach mu piszę. Wiem ze on mnie kocha ale Chciałabym mieć w nim jakieś większe wsparcie, czuć się Dla niego ważniejsza od kolegów. Pogadać o tym jak się czuje Ale jak czasem słyszę jak on mi odpowiada to czuje rezygnację i wszystko tlumię w sobie. W pracy na trochę zapominam o wszystkim. Mam tam nawet wesołe towarzystwo , co prawda nie zwieżam tam się nikomu ale zawsze ktoś mnie rozsmieszy rozbawi i czuje się trochę lepiej. Ale jak wracam do domu to wszystko wraca do stanu poprzedniego. Myślę sobie ze najlepiej gdyby mnie nie było na świecie . ;(

Aribeth

zakażenie bakteryjne

Witam. Badania krwi i moczu wykazały u mnie ze mam zakażenie bakteryjne w dodatku neurocyty poniżej normy. Ale ogólnie czuję się dobrze. Oprócz tego że mam od długiego czasu próchnicę zęba tym samym jest on do wyrwania, a ból zęba choć nie jakiś silny i uciążliwy to przechodzi do głowy. Moja dentystka ciągle zwleka z wyrwaniem go. Jakieś 2 miesiące temu,kilka razy średnio co tydzień miałam gorączkę i słabo się czułam. Nie leczylam, nie chodziłam do lekarza. Teraz od ok miesiąca czuje się dobrze oprócz głowy i zęba. Jak Państwo myślicie co to może być?