Anulka234

Kobieta, 33 lata, Rzeszów

Lista postów użytkownika
Anulka234

Re: Kilkudniowy kac

Hm.. może po prostu pij mniej. Każdy organizm reaguje inaczej podczas spożywania alkoholu. Według mnie nie ma sensu pić na siłę i kolejnego dnia męczyć się przez objawy kaca. Możesz też zaopatrzyć się w tabletki 2KC, które spożyte na kilka godzin przed piciem alkoholu, w trakcie oraz po zakończeniu pozytywnie działają na funkcjonowanie organizmu i zmniejszają objawy kaca, bądź nawet nie dopuszczają do ich powstania.

Anulka234

Re: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów?

Postaraj się wprowadzić do diety więcej zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Możesz zaopatrzyć się na przykład w różnego rodzaju kasze czy komosę ryżową. Ta ostatnia ma szczególnie wartościowe właściwości. Reguluje poziom glukozy i cholesterolu we krwi, a dzięki zawartości błonnika i zdrowych tłuszczów zmniejsza apetyt i wspomaga utratę wagi. Na stronie https://melvit.webs.com/apps/blog/show/45742516-poznajemy-wartosci-odzywcze-quinoa możesz sobie na ten temat poczytać. :)

Anulka234

Re: Jak pozbyć się zbędnych kilogramów?

Postaraj się wprowadzić do diety więcej zdrowych i pełnowartościowych posiłków. Możesz zaopatrzyć się na przykład w różnego rodzaju kasze czy komosę ryżową. Ta ostatnia ma szczególnie wartościowe właściwości. Reguluje poziom glukozy i cholesterolu we krwi, a dzięki zawartości błonnika i zdrowych tłuszczów zmniejsza apetyt i wspomaga utratę wagi. Na stronie https://forum.abczdrowie.pl/forum-zywienie-i-fitness/2258381,jak-pozbyc-sie-zbednych-kilogramow możesz sobie na ten temat poczytać. :)

Anulka234

Re: Która kasza jest najlepsza?

Według mnie każda kasza jest bardzo wartościowa, więc warto próbować różnych jej rodzajów. Z resztą nie od dziś wiadomo, że dietę należy urozmaicać. Ja bardzo lubię kaszę gryczaną, pęczak oraz orkiszową. Jeśli chodzi o tę ostatnią to odkryłam niedawno świetne połączenie – orkisz, makaron vermicelli oraz suszone pomidory. Taką gotową mieszankę oferuje firma Melvit. Wystarczy ją ugotować i ewentualnie doprawić. Może ona „służyć” jako dodatek np. do mięsa albo osobny posiłek. Dla mnie rewelacja! Na http://melvit.pl/p_trendy-lunch-orkisz-vermicelli-pomidory-4-x-100-g_12 znalazłam opis tego produktu. Może się zainspirujecie ;)

Anulka234

Re: Cwiczenia z Mel-B

Ja korzystam z treningów Mel B. Nie jest to jednak jedyny trening jaki wykonuję, korzystam też z materiałów od innych trenerów. Według mnie ćwiczenia Mel B. są bezpiecznie i warto je wykonywać, a efekty na pewno przyjdą. Ja ćwiczę średnio 45 min, 4-5 dni w tygodniu i widzę efekty :)

Anulka234

Re: Jedzenie jogurtu naturalnego a odchudzanie

Jogurt naturalny to doskonałe uzupełnienie diety. Od niemal 2 lat jogurty naturalne na stałe zagościły w mojej diecie. Zrezygnowałam z jogurtów smakowych. Wolę wybrać naturalny i połączyć go z owocami.

Anulka234

maseczka z kawy

Witam.
Ostatnio dostałam w prezencie kilogram kawy Lavazza, tyle tylko, że ja nie piję kawy :( znalazłam informacje, że była ona dosyć droga i szkoda mi jej wyrzucić, a nie mam komu podarować. Stąd moje pytanie: czy znacie może jakieś domowe maseczki z kawy? :D Słyszałam, że są takie, ale jak to dokładnie wygląda? :D

Anulka234

Re: Ślub tematyczny

Ślub tematyczny to fajna sprawa, są one coraz bardziej popularne u nas w kraju. Za granicą to już norma. Byłam ostatnio na weselu w stylu "Candy Party". Wszystko było tak świetnie skomponowane, że robiło ogromne wrażenie. Zapytałam się przyjaciółki skąd wzięła te wszystkie dekoracje, bo może w przyszłości chciałabym ze swoim chłopakiem coś podobnego urządzić. Powiedziała mi, że praktycznie wszystko zamówiła w https://www.jdstyle.pl/80-dekoracje-i-akcesoria-weselne
Korzystała, któraś z was z tego sklepu też?

Anulka234

Re: Co wpływa na koncentrację?

Z pewnością prawidłowe żywienie pomoże nam w utrzymaniu koncentracji. Do tego dużo warzyw i owoców. Czasami można jakieś suplementy diety, ale to zależy :) Jak dostarczysz dużo warzyw i owoców będzie super :)

Anulka234

Re: sposob na przeziębienie dla dziecka

Najczęściej używam syropu z cebuli, gdy ten nie pomaga sięgam po cięższą artylerię w postaci syropu dicotuss i w 99% przypadkach pomaga. Słyszałam też, że pomóc może herbata z lipy bądź bzu ale nie wiem bo nie miałam okazji stosować.

Anulka234

Re: Odchudzanie brzucha przy skakaniu na skakance

Pierwszy raz słyszę, żeby skakanka miała aż taki wpływ na wagę. Na pewno na wydolność czy też kondycję, ale na wagę? Ja bym proponowała się zdrowo odżywiać i ćwiczyć ( nie tylko na skakance) może jakiś fitness albo joga? Ja regularnie chodzę na pilates oraz stosuję zasady zdrowego odżywiania i jestem zadowolona. Jednak na samej skakance to bym się nie skupiała ;))

Anulka234

Okulary

Gdzie kupujecie okulary u optyka, w internecie czy może w aptece/sklepie? Mam zamiar właśnie zmienić okulary i szukam jakiejś alternatywy aby za nie nie przepłacić. Zawsze korzystałam ze stacjonarnego optyka ale teraz się waham. Co o tym myślicie?

Anulka234

Re: czy duzo wydajecie na ubrania?

Ja najczęściej kupuje właśnie w sieciówkach :) Wybieram coś z kolekcji i to kupuje. Dzięki temu nie odstaje od innych ani się nie wyróżniam ;)

Anulka234

Re: Histeryczny płacz niemowlaka przed snem

A no widzisz, napisałaś, że Twoja córka bardzo płakała przed snem gdy byliście u znajomych gdzie było dużo hałasu. To jest po prostu reakcja na bodźce zewnętrzne. Takie małe dzieciaczki wszystko chłoną jak gąbka, każdy dźwięk, ruch, wszystko :) Musisz ją wieczorem przytulać, całować, niech czuje, że wszystko jest dobrze.