Skocz do zawartości
Forum

anulas4543

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    warszawa

Osiągnięcia anulas4543

0

Reputacja

  1. a czemu nie,skoro to twój przyjaciel to bez żadnych pytań powinieneś/aś odwiedzić go.
  2. do psychologa zgłosiłam sie dwa dni po śmierci męża. przepisała mi tabletki uspokajające i w sumie nic konkretnego nie powiedziała tyle ,że alkohol i narkotyki dodały odwagi. nie wiem jak to jest być pod wpływem narkotyków, czy to jest możliwe usłyszeć jakieś głosy? czy ktoś może z was na własnej skórze miał takie objawy?
  3. ja zostałam z dwuletnim synkiem :( czy uzależnienie od narkotyków może posunąć człowieka do samobójstwa? jak mam potraktować jego decyzje ? czuć żal do niego, czy rozpacz? jak narazie nadal mi sie wydaje, że to wszystko nie dzieje sie naprawde. Mam 22 lata i nie sądziłam ze w tak młodym wieku spotka mnie coś takiego.nie mam już żadnych planów na przyszłość...
  4. witam. mam bardzo poważny problem z którym nie umiem sobie poradzić... mianowicie mój mąż popełnił samobójstwo w domu,była noc mąż wrócił do domu pijany i pod wpływem narkotyków, usłyszałam kaszel i pomyślałam ,że wymiotuje bo za dużo wypił. gdy rano wstałam już nie żył. obwiniam się że nie stałam i nie sprawdziłam co sie dzieje. Czy alkohol i narkotyki dodały mu odwagi by coś takiego zrobić?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...