Skocz do zawartości
Forum

Anonimka802

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Poznań

Osiągnięcia Anonimka802

0

Reputacja

  1. Witam, Mam dwa pytania : 1.Zauważyłam,że coś jest nie tak z regularnością mojej miesiączki ...zazwyczaj występowała ona co 26/28dni ostatnio pojawiła się po 17dniach a teraz spóźnia mi się już 3dni czy to coś oznacza? 2.Częste bóle brzucha (silne) oraz bolący pęcherz przed miesiączką...powinnam iść z tym do lekarza ?
  2. Witam, Mam 19 lat i zdarza mi się drętwienie zazwyczaj ręki po czym przechodzi na buzie . Kiedy to się dzieje to co mi drętwieje robi się zimne . Nie bardzo wiem co może być powodem przemęczenie czy stres...dodam że w wieku 15lat trafiłam do szpitala mając atak padaczkowy.Padaczka została wykluczona a wyniki były dobre oraz po rezonansie wyszło tylko niewielkie ognisko zapalne....zdarza mi się również wysoki puls...Proszę o radę
  3. Anonimka802

    szybka odp

    Witam, Mam pytanie czy jest możliwość zajścia w ciąże jak się założyło źle prezerwatywe po czym zmieniło się na właściwą str?
  4. Witam, Mam małe pytanie co może być powodem częstego oddawania moczu oraz ból jajników ?
  5. Hej ;) mam pytanie : Jakie są objawy ciąży ? I czy już pierwszego dnia można poczuć że się w niej jest?
  6. Wiem,że jesteśmy odpowiedzialni i większość mi mówi że to nic strasznego. Ale jednak jestem kobietą i nie chcę niechcianej ciąży .....
  7. Hej;) Mam 19lat a mój chłopak 20. Planujemy w sylwestra zrobić krok do przodu po rocznym związku . Bardzo chce to z nim zrobić on też ale mam obawę przed niechcianą ciąża . Nie chce zażywać tabletek mój chłopak tez tego nie popiera tylko prezerwtaywy . Mam się czego obawiać ? Pomóżcie;) I proszę bez głupich komentarzy;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...