Skocz do zawartości
Forum

anonima0712

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wrocław

Osiągnięcia anonima0712

0

Reputacja

  1. ~cudowna, Wybacz to bardzo śmiałe pytanie, jednak Twoja odpowiedź bardzo mnie zaintrygowało i przyszła mi do głowy pewna myśl, która mam nadzieję, nie obrazi Cię. Czy ktoś Cię kiedyś skrzywdził ? Jakiś mężczyzna ? Pozdrawiam Anonima0712
  2. anonima0712

    Deser jedzony z ciała

    Jak na mój gust wprost rewelacyjny. Sami z partnerem wykorzystaliśmy poniekąd ten motyw, jednak z czekoladą i kostkami lodu. Niesamowite uczucie, a do tego wszystkiego byłam związana. Zarówno ręce jak i nogi co tylko potęgowało doznania, a jednocześnie dostawałam szału, bo miałam ochotę go dotknąć. Niewątpliwie "podkręci" to atmosferę i wprowadzi dużo nowości. Polecam.
  3. Myślę, że to kwestia indywidualna. Każdy posiada inne potrzeby, niezależnie od płci. Ja na przykład zawsze posiadam ogromną ochotę na seks i bywa, że czuję się rozczarowana, nie kochając się z partnerem kilka razy w ciągu dnia, już nie mówiąc o zupełnym braku seksu. Myślę jednak, że pod tym względem jesteśmy naprawdę spójni, mimo, iż chwilami to ja chyba posiadam większą ochotę. Musi się wydarzyć coś naprawdę negatywnego aby zniechęciło mnie do bliskości. Według mnie nie jest to zależne od płci. Mylę się ?
  4. Polecałabym Ci konsultacje z jeszcze jednym lekarzem. Znajdź jak najlepszego ginekologa, to o czym mówisz jest w moim uznaniu niepokojące. Pozdrawiam.
  5. anonima0712

    Perwersyjny seks

    Myślę, że w Twoich upodobaniach nie ma nic niezwykłego. Preferujecie w sypialni zachowania takie jak np. wiązanie, bicie paskiem ?
  6. Nie uważam tego za dobry pomysł. Naturalnym jest, że mężczyźni widząc atrakcyjną kobietę zwrócą na nią uwagę, lecz zaprosić swojego mężczyznę do klubu ze striptizem i siedzieć koło niego gdy on podziwiałby roznegliżowane panie ? Myślę, że mogłabyś okazać się w którymś momencie zazdrosna, a on poczuć się niekomfortowo. Sama zrób mu striptiz i wprowadź kilka pikantnych nowości. To powinno przypaść wam do gustu bardziej. Z drugiej strony kwestia preferencji. Ale prawdziwakobieta rzekomo powinna być w łóżku dziwką ;P. Powodzenia.
  7. Jakie jest wasze stanowisko w tej kwestii ? Spotykam się z coraz częstym przychylaniem się ku poligamii jak dla mnie jest to nieakceptowalne. Co o tym sądzicie ?
  8. anonima0712

    Perwersyjny seks

    Witam. Jakie macie upodobania seksualne ? Jakie perwersje lubicie w łóżku i na jakie mielibyście ochotę ?
  9. Wspomnę jeszcze tylko, że biorę Cilest.
  10. Witam. Co sądzicie o leku Asequrella, czy rzeczywiście działa ? Spełnia rzekome funkcje którymi się cechuje ? A może kupowanie kolejnych opakowań jest wyłącznie stratą pieniędzy ?
  11. Witam, od pewnego czasu stosuję antykoncepcję hormonalną, wcześniej nie miałam kontaktu z taką formą zabezpieczenia. Zwykle biorę tabletkę o godzinie 17. Rzadko kiedy z maksymalnie pół godzinnym opóźnieniem. Dziś zdarzyło również wydaję mi się, niewielkie. 2 godziny. Zażyłam tabletkę o godzinie 19, nie zaś o 17. Czy jutro mogę wziąć ją tak jak zwykle ? O godzinie 17 ? Czy wciąż równie dobrze jestem chroniona przed ciążą ? Czekam na jak najszybsze odpowiedzi.
  12. Nie, są to moje pierwsze tabletki. Wcześniej zabezpieczaliśmy się na inne sposoby, np. prezerwatywą. Dziś zaczynam już drugie opakowanie Cilestu, coś do zatrzymywania się wody w organizmie wraz z rozpoczęciem stosowania antykoncepcji hormonalnej zaczęłam stosować Asequrellę.
  13. Pancio, a skąd pewność, iż nie posiadam partnera ? Rozumiem Twoją opinię, jednak dla mnie jest ona przesadna co potwierdza również franca. Nie wiem czy to by pomogło. Wiem, że chce abym była zadowolona, niemniej jednak przy jego panicznym lęku chyba niewiele to da, ale będę próbować. Dziękuję.
  14. Mam partnera. Wcale nie najeżdżałam na twoją wypowiedź. Wyraziłam wyłącznie własne zdanie. Uważam, że powinniśmy jednak próbować nowych rzeczy z partnerem, może wydają się one dla nas nieprzyjemne, a w praktyce okaże się to dla nas przyjemne ? Rzecz w tym, że któregoś dnia z niezgodności mogą pojawić się spore problemy w związku, w którym niestety dużą rolę odgrywa też satysfakcja seksualna. Próbować. Jak nie to coś innego.
  15. Moja droga, wiem po co są tabletki i tak jak ty uważam, że w gruncie rzeczy biorę je zupełnie niepotrzebnie. Równie dobrze mogliśmy pozostać przy zwykłych prezerwatywach, nawet jeżeli seks bez gumki jest przyjemniejszy. Właściwie przy jego ostrożności seks bez zabezpieczenia nie byłby zagrożeniem. A on ? Owszem, wie na czym polega działania tych tabletek, niemniej jednak wciąż nie uważa tego za pewne i woli kończyć inaczej, aniżeli we mnie abym broń boże nie zaszła w ciążę i jak tu dojść z nim do ładu ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...