annom

Kobieta, 36 lat, warszawa

O SOBIE:

żona, matka

Lista postów użytkownika
annom

Re: Dotacje na rozwój firmy.

Zastanawiam się jak wyglada sprawa z dotacjami jeśli chodzi o realizację usług przez firmę zagraniczną?Dokładniej: chcę postawić kilka hal a firma realizująca zlecenie nie jest firmą polską. Czy ma to jakieś znaczenie jeśli chodzi o dotację?Czy muszę się ograniczać do polskich przedsiębiorstw?

annom

Re: Żywność ekologiczna

Żywnośc ekologiczna jest wtedy kiedy kupimy sobie kurę, bedziemy ją karmic a ta zniesie nam ekologiczne jaja a w późniejszym etapie zjemy ją...inna forma zdaje mi sie byc oszukana.

annom

Re: Jak zrzucić kilogramy bez ciężkich ćwiczeń?

Trochę ciżko będzie zrzuić kilogramy bez cwiczeń. Rower rzeczywiście może być dobrym pomysłem albo basen tak z 3 razy w tygodniu...ale pływanie a nie siedzenie w saunie:)

annom

Re: Gotowanie na parze

Tak jak koleżanka wyżej napisała, njpierw spróbuj gotować na jakimś durszlaku czy sitku i spróbuj czy dasz rade sie przestawić na inny smak, nie każdy to lubi. Jesli chodzi o efekt to oczywiscie będzie widoczny tylko pamiętaj, że to też długi proces.

annom

Re: Kawa zbożowa a dieta

Kawa zbożowa w ogóle jest bardzo zdrowa więc spokojnie możesz sobie na nią pozwalać a jeśli spróbujesz kilka razy wypic bez cukru to uwierz mi, że jesteś w stanie sie przyzwyczaić.

annom

Re: Przygotowanie do ciąży

Ciąża to poważny etap w zyciu każdej kobiety i nie da sie ukryć i mężczyzny, bo czesto to oni katorgie przechodzą podczas tych 9 miesiecy:) Przygotować do ciąży trzeba się psychicznie-to najwazniejsze. Jesli palisz, pijesz, bierzesz tabletki antykoncepcyjne zrób przerwę z jakies pół roku przed. Jak już jestes w ciąży poczytaj co się dzieje w jakim okresie-to ułatwi Ci zrozumiec swoje dolegliwości, podsyłam link: http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kalendarz-ciazy.html Przygotuj też męża na wachania nastrojów bo to on ma być dla Ciebie największym wsparciem.

annom

Re: Odbijanie się i wzdęcia

Moze rzeczywiście być to kwestia stresu bo jak się okzauję stres jest takim dziadem okropnym,ę nawet od niego mozna dostać łupieżu!!