AnnaLynne

Kobieta, 29 lat, Wwa

O SOBIE:

.......

Lista postów użytkownika
AnnaLynne

Re: Papierosy a tabletki antykoncepcyjne

Palenie nie wpływa na antykoncepcyjne działanie tabletek. Zwiększa natomiast ryzyko wystąpienia chorób krążenia, zatorów, zakrzepicy itp. chorób, dlatego nie powinno się palić w trakcie antykoncepcji hormonalnej, bądź zmienić metodę na bardziej dopasowaną do naszego stylu życia.

AnnaLynne

Re: Stosunek w czasie brania tabletek placebo przy antybiotyku

Teoretycznie nie powinno się stać nic złego. Jednak na przyszłość pamiętaj, że gdy bierzesz antybiotyk obniżający skuteczność tabletek( choć nie zaszkodzi przy każdym) zabezpieczać powinnaś się w trakcie jego przyjmowania i 7 dni po jego odstawieniu. Plus kwestia kończenia w Tobie nie jest kwestią antykoncepcji, ponieważ plemniki znajdują się już w preejakulacie.
Także prawdopodobieństwo ciąży niewielkie, ale na przyszłość warto zachowywać dodatkowe środki ostrożności, żeby się niepotrzebnie nie stresować po:)

AnnaLynne

Re: Wcześniejsza 7 dniowa przerwa pomiędzy blistrami

Nie do końca da się przewidzieć reakcję organizmu, szczególnie, że był to 2 blister.
Teoretycznie zabezpieczenie powinno zostać zachowane, jednak nie jest to ogólnie przyjęte postępowanie zalecane przez producentów, w takim wypadku nie można przewidzieć dokładnych skutków tego postępowania.
Skoro jednak to się już stało, odczekaj wymaganą w przypadku Twoich tabletek przerwę na krwawienie z odstawienia i zacznij nowy blister.
Nie możemy też przewidzieć jak będzie wyglądać kolejne krwawienie z odstawienia(może nawet nie wystąpić, bądź wystąpić innego dnia niż zazwyczaj).
Nie ma co się stresować niepotrzebnie, nie powinno stać się nic złego. Ale na przyszłość postępuj zgodnie z zaleceniami producenta i lekarza oraz konsultuj takie odstawienia(choćby telefonicznie), żeby oszczędzić sobie późniejszych stresów.:)

AnnaLynne

Re: Wcześniejsze wystąpienie okresu i negatywne testy ciążowe

Po pierwsze nie napisałaś czy stosujesz antykoncepcję hormonalną, inne środki antykoncepcyjne czy żadnych.
Ale zarówno w kwestii stosowania tabletek czy normalnego cyklu miesiączkowego na Twoje krwawienie ma wpływ wiele czynników, które może je przyśpieszyć: leki, stres, stany zapalne w organizmie. Dodatkowo wykonane testy również pokazują, że nie ma się czym przejmować. Czasem nasz organizm reaguje w inny sposób niż zazwyczaj. Nie ma powodów do niepokoju.

AnnaLynne

Re: Jak zapobiec niezręcznej ciszy po seksie?

Czasami kobieta chce coś usłyszeć jak np. że dobrze Ci z nią, że jest fantastyczna czy coś w tym stylu. Czasami fajnie jest poleżeć popatrzeć na siebie, przytulić się i cisza wtedy nie przeszkadza.
Ale jak już wcześniej zauważyli przedmówcy, jeśli dziwnie jest po to znaczy, że nie ta dziewczyna, bo z właściwą osobą nawet cisza jest cudowna.

AnnaLynne

Re: Nagła niechęć w trakcie seksu oralnego

Powodów może być wiele, dlatego najlepiej żebyście szczerze o tym pogadali,bo tak to można się tylko domyślać.
Po pierwsze może robić to bo wie,że ty to lubisz,a ona chce sprawić Ci frajdę, jednak sama nie jest do tego przekonana i w pewnym momencie ją to zwyczajnie blokuje.
Po drugie może zastanawia się czy jest Ci dobrze i czy wszystko co ona robi jest ok.
Po trzecie może ma jakieś kiepskie doświadczenia, jakieś stereotypowe myślenie. Znam dziewczyny którym się to bardzo źle kojarzy z prostytucja np.
Po czwarte może nie chce dokończyć ze względu na wytrysk,bo jej to przeszkadza,ale nie wie jak Ci to powiedzieć.
Jedynym wyjściem jest rozmowa,bo nie sądzę, że ona nie wie dlaczego. Może zwyczajnie boi się ci powiedzieć ze względu na twoje uczucia. Bo gdybać o tym można wiele.

AnnaLynne

Re: Pierwszy stosunek a zaspokojenie seksualne partnerki

Ja uważam,że pierwszy raz faceta najczęściej jest krótki. Każde z nas musi się nauczyć swojego ciała i jego reakcji. Są faceci których bardzo łatwo podniecić i tacy którzy też potrzebują długiej gry wstępnej. Po drugie zanim facet nauczy się kontrolować pewne swoje odruchy może minąć trochę czasu, bo na początku sam fakt pójścia do łóżka, nagiego ciała partnerki wystarczy by szybko dojść, można zacząć się moim zdaniem martwić kiedy rozpoczeliśmy współżycie i problem występuje przez cały czas, a nie tylko na początku. Radzę poszukać archiwalnych audycji programu kochaj się długo i zdrowo o inicjacji seksualnej, tam bardzo fachowo i rzeczowo opowiadał o tym seksuolog z długoletnim stażem. Poza tym większość kobiet na początku przynajmniej,ale dużo też przez całe życie nie osiąga orgazmów pochowych i tak czy inaczej ile stosunek by nie trwał i jak przyjemny by nie był trzeba pomóc im osiągnąć przyjemność innym sposobem. :)

AnnaLynne

Re: Pierwszy stosunek a zaspokojenie seksualne partnerki

A ja zapytam ile masz lat? Bo jakoś się nie doczytałam, a jeśli pominełam to przepraszam.
Poza tym podejście,że dziewicy nie trzeba wiele jest trochę mylne. Pierwsze doświadczenia dla kobiety są bardzo ważne, odpowiednia atmosfera, cierpliwość, ciepło, bezpieczeństwo potrzeba wielu czynników, które potem mogą rzutować na dalsze jej życie seksualne. To taka tylko moja uwaga.

AnnaLynne

Re: Kryzys w związku z powodu braku namiętności

Powinieneś zacząć układać sobie życie bez niej, ponieważ z tego małżeństwa nic już nie będzie. Twoja żona ma kogoś nowego, a Ciebie traktuje jako wyjście awaryjne, gdyby nie udało się z tamtym. Ciągle trzyma Cię w niepewności, to chce rozwodu, to separacji. Musisz podjąć konkretną decyzję i pójść do przodu,bo jeśli nadal będziesz tkwić w tej relacji to stracisz cały szacunek do siebie i będziesz się tylko zadręczał. Trudno jest przekreślić coś co jest dla nas ważne i co trwało tyle czasu, nie będzie łatwo, ale trzeba to zrobić dla samego siebie. Powodzenia.

AnnaLynne

Re: Jak dobrze wykonać stosunek oralny?

Jak napisała kwiatuszek, niech partner Cię nakieruje na to co lubi, a czego nie. Nie spinaj się, nie podchodź do tego jak do kwestii sprawdzianu tylko miej z tego frajde. Nie ma nic gorszego niż robienie tego,bo ktoś oczekuje itd. Poza tym jak było już wyżej napisane, ćwiczenia czynią mistrzem, także zamiast teorii polecamy praktykę:)

AnnaLynne

Re: Ciągłe myślenie o chłopaku po rozstaniu

Zawsze po rozstaniu nie wyobrażamy sobie życia bez danej osoby, ciężko nam przywyknąć do tego,że nie będzie jej juz w naszym życiu. Jednak najlepsze co można zrobić to poczekać. Chociaż na początku się w to nie wierzy, ale jednak czas naprawdę leczy rany.
Facet nie szanował Twoich uczuć, skoro Cię zdradził to nie warto nawet nim sobie głowy zaprzątać. Byłaś w związku,który Cię wykańczał psychicznie, więc daj sobie teraz moment na pozbieranie się do kupy. Znajdź coś czym zajmiesz się w wolnym czasie, by jak najmniej rozmyślać i analizować. Bądź konsekwentna i zerwij wszelki kontakt. A cała reszta z czasem będzie tylko lepsza.

AnnaLynne

Re: Brak satysfakcji z seksu podczas obecności innych domowników

Skrępowanie w takiej sytuacji jest normalną rzeczą, to,że ktoś może w każdej chwili wejść do pokoju raczej nie zachęca do igraszek. Ciężko jest Ci się rozluźnić, być skupioną na was, jeśli ciągle masz w głowie myśl,że za ścianą ktoś jest.
Poza tym stosunek Twojego chłopaka pozostawia wiele do życzenia, bo rozumiem,że potrzebuje bliskości z Tobą,ale takim bagatelizowani Twoich odczuć nie powinno mieć miejsca. Do łóżka idziecie razem i oboje macie mieć z tego frajde,a nie robić coś bo muszę, bo tego się ode mnie oczekuje. Im bardziej będziesz siebie zmuszać, tym bardziej będziesz w sobie budować jakieś urazy. Nie tędy droga. Po pierwsze porozmawiaj z chłopakiem poważnie, powiedz o swoich oczekiwaniach jasno i nie zmuszaj się do sypiania z nim w warunkach w których czujesz się źle.

AnnaLynne

Re: Kryzys w związku z powodu braku namiętności

Po pierwsze Twoja żona nie przejawia zainteresowania naprawianiem waszego związku, brak zgody na terapię, szukanie ciągłych wymówek(jak choćby powtarzanie,że jej nie pożądasz czy wyciąganie spraw z przeszłości). Osoby, którym na sobie zależy walczą, jak choćby Ty o nią, szukają rozwiązań.
Po drugie nie zmusi się nikogo do niczego, ona ewidentnie nie zabiega już o ten związek.Poza tym jasno mówiła,że chce odejść. Nie mogę mówić o tym dlaczego nadal trwa w tym małżeństwie, może ciężko jej przekreślić to co było, bądź kierują nią inne powody.
Po trzecie piszesz o waszych kontaktach seksualnych i stwierdzasz,że miałeś problemy ze wzwodem, zdarza się nawet najlepszym i nie powinno być odbierane negatywnie. Przecież stres, zmęczenie, alkohol, wiele rzeczy może mieć na to wpływ, w takiej sytuacji partnerka nie powinna odbierać tego personalnie i robić wyrzutów.
Po czwarte nie wiem jak wyglądają wasze relacje na co dzień,ile uwagi sobie poświęcacie, czy doceniacie siebie i mówicie sobie o tym, czy czujecie się w swoim towarzystwie dobrze. Jak spędzacie czas razem,ile go dla siebie macie.
Poza tym doszło do zdrady z jej strony, nie wiem czy przepracowaliście emocje związane z tą sytuacją czy próbowaliście udawać,że jest ok. Jak wyglądały wasze relacje po jej ponownej przeprowadzce?
No i najważniejsze,że kiedy nie potrafimy się dogadać w życiu codziennym to seks też będzie kiepski. Może podświadomie macie do siebie jakieś żale, czy wiecie dlaczego doszło do zdrady? Czy po powrocie żona okazywała,że jej zależy? Czy chciała naprawić waszą relację?