Skocz do zawartości
Forum

anna1245

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Gdansk

Osiągnięcia anna1245

0

Reputacja

  1. Mam 21 lat.Mam zespol policystycznych jajnikow.Dwa miesiace temu bylam w polsce na zabiegu epidurografi I nadtwardowkowej neuroplastyki dekompresyjnej .przy MRI krzyza wyszlo ze mam oba janiki wypelnione licznymi drobnymi pecherzykami srednicy do 10 mm.Poszlam do ginekologa ale powiedzial ze wszystko jest OK.Potem przeszlam zabieg kregoslupa przed ktorym bralam ketonal,1% lignocaina,controloc ,sirdalud Mr,xefo rapid,pabi dexamethason I exobol ( niektore leki bralam przed a niektore po zabiegu) Musze jeszcze dodac ze przez 5 lat bralam rozne tabletki hormonalne. Bralam yaz,cerazzete ,implanta antykoncepcyjnego dodam ze lekaz zalecil mi I implanta I cerazzete razem zeby wyrownac mi okres ktorego nie mialam przez implanta.Dwa miesiace temu jeszcze znowu bralam tabletki ale tylko z progestronem bo nie wywoluja u mnie migren. Teraz prawie dwa miesiace juz nie biore ani tabletek antykoncepcyjnych ani zadnych innych. Ale on 2 tygodni bardzo rosna mi wlosy ( zawsze mialam lekii wasik I wlosy na brzuchu,klatce I persiach jednak (byly one ciemne ale delikatne teraz robia sie one duzo grubsze I szybciej rosna) ale nigdy na policzkach I czole. Od czego ta nagla zmiana? Chcialabym zajsc w ciaze czy przy ciazy moze sie to pogorszyc czy moze ustapic? Prosze o pomoc
×
×
  • Dodaj nową pozycję...