Skocz do zawartości
Forum

Anna123321

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Kraków

Osiągnięcia Anna123321

0

Reputacja

  1. Od kiedy możliwe jest zaobserwowanie częstego oddawania moczu w ciąży? Moje badania laboratoryjne wskazały wynik negatywny, ale do możliwego zapłodnienia mogło dojść około 2tyg temu. Czy jeśli pojawiło się u mnie parcie pęcherza i częste oddawanie moczu, to mogę to wożąc za objaw ciąży? Czy nie jest na to za wcześnie?
  2. Czy ominięcie jednej tabletki koncepcyjnej może spowodować wcześniejszą miesiączkę?
  3. Czy po 10dniach od stosunku, w moim przypadku dodatkowo 7 dni po owulacji, miardajny jest wyniki badania krwi beta hcg? Wyszedł negatywny i nie wiem czy powinnam martwić się zbyt wczesnym wykonaniem.
  4. Anna123321

    Ciąża

    Dzień dobry, Mam nadzieję, że zmagam się jedynie z paranoją i nie mam powdów do obaw: 15dni temu uprawiałam seks zabezpieczając się jedynie antykoncepcją hormonalną. Stosunek był przerywany. Muszę jedynie dodać, że kilka dni później zapomniałam o zażyciu tabletki. Dzień owulacji wypadł równo tydzień po stosunku. Tego samego dnia poczułam, że moje piersi zrobiły się pełniejsze, a kilka dni później, żyjąc w olbrzymim stresie, dostałam nudności. 3 dni po owulacji rozpoczęła mi się miesiączka, która powinna przyjść za 9dni. Jest taka jak zawsze - krwawienie raczej nie obfite, występują skrzepy krwi. Wykonałam jednak 3 testy ciążowe domowe, który wykazały wynik negatywny. Dokładnie tydzień po owulacji zadoznwilam do mojego ginekologa, który nakazał mi wykonać test na obecność będą hcg - tego samego dnia miałam już wyniki, które wskazywały na śladową obecność hormonu (<0,1). Czy nie wykonałam zbyt wcześnie badania krwi? Czy mam obawiać się ciąży? Stresuję się powiększonym biustem, który być może zwiększył swoją objętość delikatnie, ale nadal wywołuje u mnie to panikę. Czy może być to związane z miesiączką?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...