Anna_1990

Kobieta, 29 lat, Świnoujście

O SOBIE:

Młoda matka .
Ja i Mój 3 letni szatanek :*
...
I może ktoś ?

Lista postów użytkownika
Anna_1990

Re: Czy to Plamienie Plantacyjne?

Dziękuję za udzieloną odpowiedź i przepraszam za błędy ,ale to wszystko z nerwów. Nie wiem czy mam zacząć obgryzać paznokcie . I jeszcze czas oczekiwania . 2 tygodnie to długo
...
Dodam jeszcze ,że dzisiaj plamienie pojawiło się znowu tym razem z odrobiną śluzu w jasno czerwonym kolorze ...

Anna_1990

Czy to Plamienie Plantacyjne?

Witam Kobietki (i nie tylko) . Mam taki problem. Zapytałam lekarza,ale oczekiwanie na odpowiedź mnie dobija.Do rzeczy ... Pod koniec czerwca tego roku miałam zabieg laparoskopowy usunięcia guza na jajniku . Po zabiegu oba jajniki nie są całe , dodam,że nie miałam miesiączki a od lipca miesiączkuje normalnie .
21.07 - 24.07
16.08-22.08
15.09-21.09 ostatnia miesiączka.
Można stwierdzić ,że jest regularna i tu zaczynają się obawy. Kochałam się bez zabezpieczenia , stosunkiem przerywanym 5 dni po miesiączce. Nie spuścił się nawet na mnie ,ale na kołdrę .Uważałam ,żeby się nie kłaść w tym miejscu ,ale mogłam to zrobić przez przypadek jakiś czas po stosunku . Wczoraj dostałam dziwnego plamienia ,które nie trwało pół dnia . Krew była brązowa i bez zapachu . Naczytałam się na forach,że to może być Plamienie Plantacyjne i chcę ,żebyście mi powiedziały zanim zrobię test i pójdę do lekarza czy to jest ciąża ? Dziękuję i Pozdrawiam.