Skocz do zawartości
Forum

anka456

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    toruń

Osiągnięcia anka456

0

Reputacja

  1. Czy nie prościej iść do ginekologa? Z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości,ponieważ my nie jesteśmy jasnowidzami i nie potrafimy przewidzieć czy jesteś lub nie w ciąży.Dostaniesz pewnie luteine na wywołanie okresu. Jest jeszcze wiele innych sposobów zabezpieczania,możesz połączyć prezerwatywę z kalendarzykiem, metodą termiczną i obserwować swój śluz,tutaj prawdopodobieństwo ciąży będzie znikome a Ty spokojniejsza.Rozumiem Twoją sytuację,cierpię na podobną paranoje w tym,że nie jestem mężatką i biorę tabletki antykoncepcyjne. Uważam,że ilość wykonywanych testów ciążowych się nie myli,a Ty nie jesteś w ciąży,bo jak Pani ginekolog powiedziała w opisywanej sytuacji ciąża jest znikoma.Stres nie przyspieszy Ci oczekiwanej przez Ciebie miesiączki :)
  2. Oczywiście:) Szczególnie jeżeli dostałaś już pierwszą miesiączkę. Jednak jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią musisz pójść z mamą.Jeżeli Cię to krępuję poproś mamę,aby nie musiała z Tobą wchodzić do środka gabinetu.Pozdrawiam :)
  3. Również się cieszę,czasami warto szczerze porozmawiać z mamą:) To z przeziębieniem miejsc intymnych faktycznie się zgadza.
  4. Może poproś mamę o to,aby nie wchodziła z Tobą do gabinetu,a poczekała na zewnątrz,ponieważ jest to dla Ciebie krępujące. Grzybica pochwy,powinna być leczona,dlatego nie zwlekaj z tym.
  5. Nie martw się na zapas.Myślę,że powinnaś powiedzieć o tym mamie,abyś mogła skonsultować się z ginekologiem.Jednak pocieszę Cię,ja również miałam identyczny przypadek i zniknęło po kilku dniach:)W moim przypadku to było w wyniku depilacji miejsc intymnych.
  6. Myślę,że nie musisz się denerwować, na pewno tabletka po upływie 12 h zdążyła się wchłonąć :) Moim zdaniem powinnaś kontynuować zażywanie tabletek niczym się nie przejmując,tym bardziej jeśli piszesz,że nie wystąpiły,żadne plamienia związane z osłabieniem hormonów,poza tym lekarz powinien rozchwiać Twoje wątpliwości.
  7. 20 tabletek dają pełne zabezpieczenie.Zrób normalnie 7 dniową przerwę i zażyj dzień wcześniej niż zawsze przyjmowałaś. W ulotce powinno być napisane jak postępować w przypadku zmiany opakowania,myślę,że nie ma to różnicy.Ważne,abyś nie przedłużała przerwy.
  8. Biorę Diane 35, to są dosyć silne hormony. Dziękuje za odpowiedź:)
  9. Witam Od trzech miesięcy przyjmuję tabletki antykoncepcyjne.Przyjmuję regularnie i prawidłowo,od dłuższego czasu nie współżyję,jednak zaobserwowałam niepokojący mnie objaw,mianowicie brodawki sutkowe zaczęły ciemnieć.Czy to normalny objaw? czy muszę obawiać się ciąży Ostatnio strasznie się tą sytuacją przejmuję(jestem ogromną panikarą),która chcę uniknąć ciąży.
  10. Witam Bardzo dziękuje Panie doktorze za odpowiedź. Niestety blister był używany,z powodu biegunki,tabletkę wzięłam z tego opakowania i zapomniałam o kwestii tego,że leżały na śniegu,doszło do wilgoci.Czyli w takim razie tabletki nie działają i 2 stosunki przerywane są nie zabezpieczone?
  11. Testy powinny Ci wystarczyć w przekonaniu,że nie jesteś w ciąży:) Zażywasz może pigułki antykoncepcyjne? lub jesteś w połowie,lub przed miesiączka? Te czynniki,które wspomniałam mogą spowodować te odczucia. Miałam podobnie i wciąż cierpię na paniczny lęk przed ciążą,wtedy również i do tej pory potrafię wyszukiwać się ciąży,pomimo brania pigułek.Jestem rekordzistką kiedyś po pierwszej dosyć ryzykownej sytuacji, zrobiłam kilkanaście testów ciążowych i mimo tego miałam wątpliwości, dopiero po 4 msc upewniłam się,że to nie ciąża :) Pozdrawiam:)
  12. dziękuje za odpowiedź,może ktoś jeszcze się wypowie?
  13. Mam pewien nietypowy problem. Wracając z pracy przez przypadek wyleciał mi blister z tabletkami antykoncepcyjnymi.Wracając do domu zauważyłam ich brak,dlatego przeszukałam cały dom,gdzie ich nie znalazłam. Postanowiłam wrócić do pracy w celu ich znalezienia,dopiero po drodze zauważyłam leżący blister na ziemi. Mogły leżeć około godzinę były niezniszczone i dobrym stanie,mimo to mam wątpliwości względem jej skuteczności,ponieważ na dworze było dosyć zimno.Czy mogę ufać im,czy powinnam załatwić sobie nowe opakowanie,dodam,że sytuacja miała w przerwie 7 dniowej, i od 4 dni przyjmuje tabletki,czy mogło dojść do owulacji? Bardzo się tym martwię,ponieważ miałam dwa stosunki zabezpieczające tylko stosunkiem przerywanym,który nie jest żadną metodą.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...