Skocz do zawartości
Forum

anka123321

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Chorzów

Osiągnięcia anka123321

0

Reputacja

  1. Witam, Od ponad dwoch tygodni spóźnia mi się miesiączka. Od pół roku mam nieregularny okres, który trwa conajmniej tydzień, max9dni- a to wszystko po zażyciu tabletki dzień po(EllaOne) przed zażyciem tabletki okres trwał 3dni oraz był regularny. Odkad spóźnia mi się okres zauważyłam, ze jestem opuchnięta, brzuch jest wzdęty, odczuwam kłucie lewego jajnika i drętwieją mi kończyny. Ostatnio piłam ok tydzień herbatę Senes(przeczyszczająca) moja dieta nie wyglądała zbyt dobrze. Jeśli chodzi o prawdopodobieństwo ciąży to sama nie wiem co mam myśleć. Zrobiłam test ciążowy i wyszedł wynik negatywny, mój ostatni stosunek z partnerem był podczas pierwszego dnia miesiączki. Proszę o opinie. Wizyta u ginekologa lekarza dopiero za miesiąc
  2. Witam, Mam 20lat Od tygodnia spóźnia mi się okres, towarzyszy temu wzdęty brzuch oraz ból lewego jajnika. Wynik testu ciążowego negatywny, co więcej ostatnia miesiączka pojawiła się podczas seksu z moim partnerem, więc ryzyko zajścia w ciąże jest zerowe. Pragnę dodać ze ponad pol roku temu zażyłam tabletkę ellaone- dzień po. Mój cykl drastycznie się zmienił, przed zażyciem okres trwał trzy dni po zażyciu tydzień, niekiedy ponad tydzień. Ostatnio piłam senes kilka dni z rzędu. Proszę o konkretne odpowiedzi moja konsultacja z lekarzem ginekologiem odbędzie się za miesiąc. Póki co nie mam możliwości z powodu wyjazdu, co może być przyczyna takich powikłań? Z góry dziękuje za odpowiedz pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...