Skocz do zawartości
Forum

aniolek1989

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Wrocław

Osiągnięcia aniolek1989

0

Reputacja

  1. Witam. 31.07 Dostałam okres (spóżniony 34 dni - normalnie 27-28dni) w niedzielę 5dc ("teoretycznie dni niepłodne) odbyłam niezabezpieczony stosunek z partnerem. Wytrysk nastapił poza mną (mój partner jest pewny) Martwię się jednak pre-ejakulacją... Od końca okresu dziwnie się czuję mam mdłości, boli mnie głowa, żołądek (wczoraj myślałam, że oszaleje), jajniki mnie kłują ale nie jakoś mocno raz jeden raz drugi takie lekkie ukłucia czuję, mam wzdęcia. Nie wiem co to jest... przyznam szczerze że ostatnio moja dieta ogranicza się do kliku kaw dziennie i pojedyncza bułka popołudniem, poza tym dojeżdzam do pracy rowerem. Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, zaczynam świrowac i doszukiwać się objawów ciąży. Co o tym sądzicie...?
  2. Witam 22.06 miałam stosunek z chłopakiem. Doszedł poza mną ale pozostawił na okolicach. Tydzień później dostałam okres. (cykl 28 dni +/- 1) teraz czekam z niecierpliwością a okresu nie ma. Zaczynam panikować zrobiłam 2 testy wyszły negatywne. Dzisiaj czuje lekkie mdłości ale nie odrzuca mnie od jedzenia, picia i papierosów. Bolą mnie piersi jedna bardziej druga mniej, mam również lekkie bóle w podbrzuszu. Zaczynam powoli fiksować. Co mam robić??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...