Skocz do zawartości
Forum

Ania9906

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Rzeszów

Osiągnięcia Ania9906

0

Reputacja

  1. Po takim czasie test powinien pokazać ciążę. Chyba, że owulacja się przesunęła i była później.
  2. Jeśli coś Cię niepokoi to udaj się na izbę przyjęć. Ja na Twoim miejscu bym tak zrobiła. Przynajmniej będziesz spokojna, że z dzieckiem wszystko dobrze.
  3. Nie jestem pewna czy o to chodzi. U mnie był taki przypadek, że kosmówka była na tylnej ścianie macicy i pokrywała 1/2 ujścia szyjki macicy. Z kosmówki później tworzy się łożysko. Jeśli kosmówka jest nisko schodząca tak jak było to w moim przypadku, doktor tłumaczył mi, że w raz ze wzrostem macicy będzie się podnosić do góry. I faktycznie jestem już w 18 tygodniu i łożysko mam na tylnej ścianie. Jednak nie zawsze tak się dzieje i określa się to jako łożysko przodujące. Zdarza to się bardzo rzadko.
  4. IgG - świadczy o tym czy ktoś kiedyś przechodził toksoplazmozę. U Ciebie wynik 8,0 jest chyba pozytywny ( piszę chyba bo nie wiem jakie masz normy w laboratorium, u mnie IgG 5 było już pozytywne) czyli miałaś styczność z chorobą i masz przeciwciała. Ja również jestem w ciąży i doktor mi powiedział, że dodatnie IgG jest dobre. IgM - świadczy o tym czy ktoś przechodzi świeże zachorowanie toksoplazmozą. U Ciebie ten wynik jest negatywny i w ciąży lepiej, żeby tak było.
  5. Ania9906

    Przyrost b-HCG

    Tak, jest prawidłowy. Ja również początkiem 5 tygodnia, miałam podobne wartości. Pierwszy wynik 1118 mlU/ml po 72h - 3891 mlU/ml.
  6. Jeśli miałaś w terminie owulacje to 4 dni po terminie miesiączki test powinien już pokazać ciążę. Albo zrób betę z krwi, jest bardziej dokładna.
  7. Klasa IgG świadczy o tym, że ktoś już kiedyś miał kontakt z toksoplazmozą. U Ciebie jest podwyższony czyli masz już przeciwciała przeciwko toksoplazmozie. Klasa IgM świadczy o świeżym zachorowaniu. Wydaje mi się, że u Ciebie ta klasa jest też podwyższona. Na moich wynikach w klasie IgM jest poziom podwyższony powyżej lub równy 1,0. Skonsultowałabym te wyniki z lekarzem prowadzącym ciążę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...