Skocz do zawartości
Forum

Ania9223

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    Tczew

Osiągnięcia Ania9223

0

Reputacja

  1. Hey, Faktycznie jednym z wcześniejszych objawów ciąży mogą (ale nie muszą) być nabrzmiała, czułe na dotyk piersi z widocznymi żyłami, jednak robilaś test miesiąc po ryzykownej sytuacji, raczej nie jest możliwe by test się mylił... Syndrom wrażliwych piersi również może świadczyć o tym, że zbliża się @. U mnie jest tak co miesiąc, piersi są większe, bolą i ukazują się żyły, nie ma czym się martwić, jesli chcesz mieć większą pewność, zrób test w dn. spodziewanej @, jednak wydaje mi się, że nie jest to potrzebne. Pozdrawiam
  2. Dziekuje, jak tylko zasiejemy fasolke dam znać;D mam nadzieje, że zbyt długo nie będziemy na nią czekać;D Pozdrawiam
  3. Hey, wyluzowałam, poszłam na siłownie i tadaaam;) niespodzianka i przyszła @;) ciesze się, bo juz się nie musze martwić czy sobie i maluchowi czyms nie zaszkodziłam;D póki co leki odstawione i nie zamierzam ich brać więc jak teraz @ będzie się spóźniać nie będę się w ogóle stresować;D
  4. No widzisz, nie zawsze jest sens tak panikować;D U mnie nadal spokój nic sie nie dzieje oprucz tego, że często korzystam z toalety, ale nie biore tego pod uwage, bo raczej mam słaby pęcherz...
  5. Hey, jak najbardziej masz racje, jest wiele czynników które wpływają na @, teraz najwazniejsze żebyś się troche wyluzowała i przede wszystkim przestała o tym myśleć. Jeśli opóźnienie potrwa dłużej niż dwa tyg. wykonaj ponownie test, lub umów się na wizyte u gin.
  6. Wynik testu po tak długim czasie od ryzykownego stosunku raczej nie powinien być błędny... Wydaje mi się, że te objawy wynikają raczej ze stresu jaki sobie fundujesz ciągłą myślą o możliwej ciaży... wyluzuj, przestan o tym myśleć a na pewno wysztko wróci dpo normy... jeśli nie zrób kolejny test w dzień spodziewanej @, albo poprostu umów się na wizyte do gin. Pozdrawiam
  7. he he co jak co ale jeśli byłabym w ciązy to nie wiem jak udźwigne brzuch;d jestem szczupła i do tego moje ostatnie problemy wiążą się z kręgosłupem;D No ale jestem dobrej myśli, że albo nie jestem w ciąży tylko spóźnia mi się @, albo jestem i maluszek będzie zdrowy;D A Ty w takim razie nie masz się o co martwic, jesli mówisz, ze masz nieregularne cykle, pewnie zowu coś Ci się poprzesuwało i za chwile dostaniesz normalną @;D
  8. No właśnie nie, mam regularne cykle... 29-30 dni, dlatego zaczynam sie martwić, nie o to, że moge być w ciąży ale o to, że jeśli jestem, mogłam zaszkodzić maluchowi... no ale puki co staram się nie panikować, ostatnio sporo się działo wiec może to tylko małe opóźnienie, podobno tak się zdarza, chociaż sama nigdy tego nie doświadczyłam....
  9. Po namyśle wolałabym @ z racji tego, ze przyjmowalam dużą dawke leków a nie chciałabym zaszkodzić tym bobasowi, za miesiąc czy dwa już bym się niczego nie obawiała, teraz jednak nie jest mi to na rękę..
  10. Miejmy nadzieje, ze coś znajdziesz;) Ja cały czas czekam na miesiączke albo chociaż jakiś znak, że się zbliża, puki co czuje się normalnie jak w środku cyklu, zero jakichś bóli, ucisków czy plamien... do soboty juz dużo nie zostało wtedy zrobie test będzie to juz tydzień po terminie@
  11. My mieliśmy firmy durex i naprawde był ok, może spróbujcie tego, nie zawsze to co z apteki i droższe jest lepsze, czasem coś prostego przynosi dużo lepsze efekty;D
  12. ja kiedyś też miałam problemy z suchościa, ale kupiliśmy z narzeczonym żel nawilżający, masz duży wybór zapachowe, smakowe itp. spróbujcie efekty są mega a i po jakimś czasie nagle juz tego nie potrzebowałam;) są one też plemnikobójcze więc to też dodatkowo cie zabezpieczy;)
  13. Nie wydaje mi się, żeby doszło do zapłodnienia przez wytrysk na pośladki, musiałabyć mieć mega "szczęście". Ja bym sie na Twoim miejscu tak nie zamartwiała, wyluzuj a @napewno się pojawi. U mnie już nawet nie ma śladu brązowych plamień, nie wiem czy to była moja @ czy dopiero nadejdzie, poczekam jeszcze troche i zrobie test jeśli nic sie nie zmieni. A Ty jesli nie chcesz mieć dzieci to może pomyśl o dodatkowej antykoncepcji?? jeśli boisz się przytyć prze tabletki to polecam "kontracept", powiedz lekarzowi, zeby Ci je przypisał, nie będziesz po nich ani nerwowa, ani otępiała no i nie przybędzie Ci kg;) a będziesz miała większą pewność, że jesteś zabezpieczona;D Sama kiedyś stosowałam te tabletki;D
  14. Może faktycznie to tylko efekt stresów, niedawno wprowadziliśmy się z narzeczonym do nowego mieszkania, miałam duzo na glowie, potem kilka ważnych wyjazdów służbowych i problemy ze zdrowiem... i właśnie przez te problemy troche sie martwie, że moge być w ciaży bo w ostatnim czasie zażywałam sporo mocnych leków i boje się, że to mogło by zaszkodzić ciąży... wiec w tym przypadku wolałabym jednak, zeby to był fałszywy alarm... marta828 nie zamartwiaj się, może u Ciebie to tez tylko opóźniona @, a nawet jeśli nie to napewno sobie poradzisz;) nigdy nie ma sytuacji bez wyjścia, trzeba tylko chcieć, a wszystko będzie dobrze;)
  15. poczekam jeszcze do końca tyg. i może zrobie kolejny test, w sumie ucieszyłabym się gdyby okazało się, ze to jednak ciąża;) brązowych upławów mam naprawde malutko tyle co czasem na papierze toaletowym, wkładka cały czas czysta mimo tego, że mam takie dziwne uczucie wilgoci cały dzień i latam co chwile sprawdzić czy dostałam miesiączke, nie wiem może już świruje przez tą niepewność....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...