Skocz do zawartości
Forum

ania5123

Użytkownik
  • Postów

    0
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

    nigdy

Personal Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Miasto
    krakow

Osiągnięcia ania5123

0

Reputacja

  1. tak tylko twoja gospodrka hormonalna sie zmieniła po urodzeniu dzidziusia i pewnie dlatego. Idz do lekarza i opowiedz problem,bo jesli to nie poskutkuje, to zmien lekarza. :)
  2. Nie to nie jest normalne, bo ja tez tak maiłam ze po długim czasie miałam plamienia. własnie w połowie opakowania czy cos. to są zle dobrane tabletki, jak by to powiedziec za dużo ilosci hormonow w twoim organizmie czy cos takiego lekarz mi to mowił. albo zamało juz nie pamietam bo to było 2 lata temu. sorrki :) wiec musisz zmeicnic tabletki (to tylko moja sugestia) ja wtedy dostałam inne tabletki i wszystko wrociło do normy. a u mnie plamienia sie pojawiły tez wśłnie juz po roku braniu. wiec proponuje wybrać sie albo do innego lekarza,albo powiedziec ze chcesz zmienic tabletki :) pozdrawiam :)
  3. masz zle dostosowana do siebie antykoncepcje(teraz tak miałam) lekarz powinniec tobie zmienić tabletki! Koniecznie zmień lekarza, bo to jakaś dziwna ta twoja lekarka. pozdrwiam.
  4. wszystko masz napisane na ulotce a jak nie to wpisz w google nazwe masci i na pewno tam znajdziesz wszystkie info.
  5. czesc, poł roku temu odstawiłam tabletki dopiero pare dni temu dostałam pierwsza miesiączkę.. oczywiscie po skonczeniu ostatniego opakowania dostałam z od stawienia i teraz dopiero. Miesiaczka trwała 3 dni. Czy teraz bede dostawać w miare regularne miesiaczki, jak to jest z ciązą teraz w moim przypadku? Czy jak bym chciała zajść w ciąże to kiedy nalepeij, aby było wszystko ok. Pozdrawiam. dziekuję za odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...